linoleum podlaha

Nadešel čas pro výměnu podlahy ve vašem domě? Což takhle praktické a cenově výhodné linoleum? Tato moderní podlahová krytina se snadno udržuje a osvěží váš interiér. Pokud jste si mysleli, že patří linoleum do starého železa, jste na omylu. Vrací se do módy v mnoha trendy dekorech! Pyšní se vyšší kvalitou a hlavně životností.

Za pár minut uklizeno

podlahová krytina linoleumPokud jde o jednoduchost údržby, je linoleum jasný vítěz. Hodí se do místností náročných na úklid, jako je kuchyň, technický prostor, chodba či sklad. V tomto ohledu strčí do kapsy laminátové a dřevěné podlahy, které jsou náchylné k poškrábání či jinému poškození. Veškeré skvrny z linolea dostanete pryč i chemicky agresivnějším čističem a zůstane stále jako nové.

Výhody linolea v kostce

Když pomineme jednoduchou údržbu, nastupují dokonalé izolační vlastnosti a vysoká variabilita. Linoleum lze pořídit v mnoha rozměrech a vyříznout jakýkoliv požadovaný tvar. Podlaha z linolea se mnoha případech pokládá z jediného kusu, což je rychlé a praktické. Už žádné nemožné spáry, do kterých zatéká voda, a dostávají se jiné nečistoty. Velikou výhodou lina je jeho měkkost, při každém našlápnutí přináší pocit komfortu a příjemně hřeje.

[irp]

Kam ho umístit?

Linoleum upotřebíte v domácnostech i v kancelářích. Oslní vás jeho zajímavé designy, všemožné rozměry a především cena. Když porovnáte různé druhy podlahových krytin, vyjde z nich linoleum jako nejlepší možnost. Za výbornou cenu tedy získáte kvalitní materiál, který vydrží léta. Snad jedinou nevýhodou linolea je malá odolnost při kontaktu s ostrými předměty. Linoleum se dá velmi jednoduše proříznout a tyto závady už nikterak neodstraníte! V každém případě patří tato podlahová krytina k jedničkám!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno