nože torijo

Co je zcela určitě součástí vašeho kuchyňského vybavení? Ano, nože. Ale jaké? Používáte-li nekvalitní nože, možná ani netušíte, o kolik máte více práce. Možná si to uvědomíte, až když budete mít tu čest krájet s nějakým špičkovým nožem někde na návštěvě, nebo teprve ve chvíli, jakmile si nějaký takový koupíte. Jelikož není dobrý kuchyňský nůž úplně malou investicí, vyplatí se dobře si rozmyslet, kde ho koupíme a jaký zvolíme.

Originální japonské nože TOJIRO

K oblíbeným mezi šéfkuchaři u nás i ve světě patří nože TOJIRO. Jedná se o originální nožířské výrobky z Japonska, které v sobě spojují tradiční i moderní technologie výroby. Spolehnout se můžete na ruční zpracování a použití těch nejlepších materiálů, firma má více než šedesátiletou tradici. Takový nůž vám vydrží desítky let, a proto se počáteční investice určitě vyplatí.

Ostrost nožů ze sendvičové oceli

V čem jsou japonské nože tak výjimečné? Především jsou úžasně ostré a nemusí se často brousit. Skvěle řežou, výborně padnou do ruky a pohodlně se s nimi manipuluje. Upoutají i svým honosným vzhledem. Typické je pro ně vrstvení oceli, sendvičová ocel patří k nejoblíbenějším materiálům a umožňuje využít vlastností několika druhů oceli zároveň. Tato technologie umožňuje, aby si nůž uchoval svou ostrost po velmi dlouhou dobu.

Nože v tradičním duchu

Tradiční japonský styl představuje série kuchyňských nožů s vrstvenou damaškovou ocelí, která je charakteristická svým krásným mramorováním. Jedná se o skvosty mezi noži a není to jen pro okrasu, damašková ocel je trvanlivá a houževnatá. Tyto nože lze brousit ve výjimečně ostrém úhlu, takže jsou ostré skoro jako skalpel.

Mějte vždy po ruce ten správný nůž

Důležité je mít při vaření po ruce nože několikerého typu, pro krájení různých surovin a potravin. Jeden nůž stačit nebude. Existují nože na zeleninu, bylinky, maso, ryby, chléb, vykosťovací nože a mnohé další. Pokud se vám líbí kombinace tradičního pojetí nožů s moderním zpracováním, určitě ponožích TOJIRO sáhněte. Nakupujte je nejlépe u oficiálního distributora, na e-shopu https://www.noze-tojiro.cz/, abyste měli jistotu, že kupujte originál.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno