Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / Doplňky, dekorace / Interiér / NEJNOVĚJŠÍ / Jak zařídit stylově interiér domu?

Jak zařídit stylově interiér domu?

zařízení interiéru

Milujete zařizování bytu, domu či kanceláře? Máte dostatek fantazie a smysl pro harmonii? Kde docházejí nápady, jistě se osvědčí pár rad a triků. Někteří lidé vyznávají moderní účelné zařízení interiéru, jiní se vrhnou extravagantní cestou a existují jedinci tíhnoucí ke klasice. Jak si dopřát soulad, dosáhnout nádherného designu, ozvláštnit fádní stěny a získat více užitečného prostoru? Uvědomte si, co se vám líbí a držte se heslem, všeho s mírou.

Malý byt anebo velký dům

Je jisté, že hlavní roli při zařizování bytu hraje velikost interiéru. Pokud máme málo místa, není dobré vkládat do místnosti mnoho nábytku, který jen zbytečně zavazí. V tomto ohledu poslouží vestavěné skříně, které dokážou uskladnit mnoho věcí a také umí rozdělit stylově prostor. Malému bytu svědčí rohová sedačka anebo rozkládací gauč s úložnými parametry. Díky malým trikům získáte dostatek místa pro hru s dětmi a případné návštěvy.

[irp]

Bytové dekorace za pár korun


V poslední době se těší velké oblibě samolepky na zdi. Pokud si myslíte, že je využijete jen do dětských pokojů, na chodbu či na toaletu, jste na omylu. Jejich nadčasový design vykouzlí příjemné pozadí i v obývacím pokoji. Oceníte jejich snadnou montáž.

Samolepící tapety na zeď se pyšní snadnou aplikací a sexy vzhledem. Jejich dostupnost a bohatá paleta motivů je prostě dokonalá. Pokud máte vytříbený vkus, osvěžte své stěny fototapetami v rámečku. Moderní obrazy na zeď vás nezklamou.

 

Barevné anebo bílé stěny?

To je věčný boj. Mnoho lidí preferuje bílou, osvěženou jednou barevnou stěnou. Momentálně vedou odstíny fialové, banánové, cappuccino. Raději nikdy nekombinujte více než dvě barvy, pokud nejde třeba o dětský pokoj. Tmavé barvy interiér zmenší, naopak světlé tóny místnost opticky zvětší. Dnes seženete pestrou nabídku barevných tónů za lidové ceny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 Komentář

Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy jiných webů. Pro propagaci Vaši firmy si můžete zakoupit textový odkaz uvedený výše, který bude kvalitní zpětnou vazbou pro Váš web.

  • Gogoooo

    / Odpovědět

    Je opravdu jedno, zda-li je dům velký nebo malý. Nejdůležitější pro celou psychiku a vlastně i fyzično jsou pocity bydlení. Jsem tu opravdu doma? A cítím se tak? Příjemně, energicky? Je potřeba aby naše pocity odpovídali našemu prostředí v tom dobrém slova smyslu. Já miluji přírodu a tak mám například na parapetech kromě rostlinek také spoustu kamínků a z vnitřní strany i svíčky a vonné tyčinky, všude dokola barvy, vzory a kresby. 😉

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby