zařízení interiéru

Milujete zařizování bytu, domu či kanceláře? Máte dostatek fantazie a smysl pro harmonii? Kde docházejí nápady, jistě se osvědčí pár rad a triků. Někteří lidé vyznávají moderní účelné zařízení interiéru, jiní se vrhnou extravagantní cestou a existují jedinci tíhnoucí ke klasice. Jak si dopřát soulad, dosáhnout nádherného designu, ozvláštnit fádní stěny a získat více užitečného prostoru? Uvědomte si, co se vám líbí a držte se heslem, všeho s mírou.

Malý byt anebo velký dům

Je jisté, že hlavní roli při zařizování bytu hraje velikost interiéru. Pokud máme málo místa, není dobré vkládat do místnosti mnoho nábytku, který jen zbytečně zavazí. V tomto ohledu poslouží vestavěné skříně, které dokážou uskladnit mnoho věcí a také umí rozdělit stylově prostor. Malému bytu svědčí rohová sedačka anebo rozkládací gauč s úložnými parametry. Díky malým trikům získáte dostatek místa pro hru s dětmi a případné návštěvy.

[irp]

Bytové dekorace za pár korun


V poslední době se těší velké oblibě samolepky na zdi. Pokud si myslíte, že je využijete jen do dětských pokojů, na chodbu či na toaletu, jste na omylu. Jejich nadčasový design vykouzlí příjemné pozadí i v obývacím pokoji. Oceníte jejich snadnou montáž.

Samolepící tapety na zeď se pyšní snadnou aplikací a sexy vzhledem. Jejich dostupnost a bohatá paleta motivů je prostě dokonalá. Pokud máte vytříbený vkus, osvěžte své stěny fototapetami v rámečku. Moderní obrazy na zeď vás nezklamou.

 

Barevné anebo bílé stěny?

To je věčný boj. Mnoho lidí preferuje bílou, osvěženou jednou barevnou stěnou. Momentálně vedou odstíny fialové, banánové, cappuccino. Raději nikdy nekombinujte více než dvě barvy, pokud nejde třeba o dětský pokoj. Tmavé barvy interiér zmenší, naopak světlé tóny místnost opticky zvětší. Dnes seženete pestrou nabídku barevných tónů za lidové ceny.

[hana-code-insert name=’google‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 komentář

  1. Je opravdu jedno, zda-li je dům velký nebo malý. Nejdůležitější pro celou psychiku a vlastně i fyzično jsou pocity bydlení. Jsem tu opravdu doma? A cítím se tak? Příjemně, energicky? Je potřeba aby naše pocity odpovídali našemu prostředí v tom dobrém slova smyslu. Já miluji přírodu a tak mám například na parapetech kromě rostlinek také spoustu kamínků a z vnitřní strany i svíčky a vonné tyčinky, všude dokola barvy, vzory a kresby. 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno