zabezpečení domu alarmem
zdroj: shutterstock.com

Potýkáte se s častou návštěvou zlodějů v domě, bytě, prodejně, karavanu anebo skladu? Po vykradení a způsobeném nepořádku vám zůstanou jen oči pro pláč? Učiňte tomu přítrž. Obstarejte si účinné zabezpečení domu, garáže anebo sklepa a nenechejte se ovládat obratnými prsty zlodějů. Vybírejte z nejrůznějších forem ochrany a zabraňte tak nejhoršímu.

Způsoby ochrany garáže i bytu

První variantou zabezpečení je drátová ochrana. Systém propojený elektrickým vedením upozorní na možné vniknutí zabezpečovací ústřednu. Bezdrátová forma funguje na principu radiového signálu. Hybridní systém, kombinace bezdrátové a drátové ochrany je vhodný pro oddělené garáže i více samostatně stojících domů.

Vše má své výhody a nevýhody

Drátová varianta zaujme nízkými pořizovacími náklady. Jednotlivé prvky systému nepředstavují vysoké finanční injekce. Zvyšují se nároky na instalaci rozvodů. Údržba je snadná. Jestliže přestavujete dům anebo budujete novostavbu, zvolte drátovou variantu ochrany. Rozvody se ukrývají pod omítkou. Do již postaveného domu po rekonstrukci se tento sytém nevyplatí instalovat.

Bezdrátový styl zabezpečení bytu

Rozhodli jste se pro bezdrátovou instalaci alarmu? Počítejte s vysokými náklady. Odpadají sice náklady na montáž rozvodů, ale jednou do roka je nutné pořídit nové baterie ve všech čidlech. Bezdrátový systém se hodí do všech domů a prostoru, kde není možné zasáhnout do interiéru. Samotná instalace čidel probíhá rychle. Připojení se provádí dálkově přes telefon anebo na místě pomocí počítače.

Sáhněte po nadčasové dokonalosti

Ať už si zvolíte drátový či bezdrátový zabezpečovací systém, lze ho vylepšit i prvky požární ochrany a záplavovými detektory. Zabudování dálkových ovladačů, které otevřou a zavřou garážová vrata, zapnou a vypnou chráněný prostor, je pohodlné. Pořiďte si více ovladačů. Hlášení poplachu probíhá sirénou, která většinou zloděje okamžitě vystraší. Trendy hlášení požáru představuje digitální komunikátor.

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]

Zdroj foto: shutterstock.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář

  1. Zabezpečení domu? Alarmem! | Zahradní jezírka - Přírodní zahradní jezírka přímo do vašich zahrad! Zabezpečení domu? Alarmem! | Zahradní jezírka - Přírodní zahradní jezírka přímo do vašich zahrad!

    […] Zabezpečení domu? Alarmem! pochází z Blog magazín o bydlení a […]

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno