aa
Jste zde:  / Byt a dům / Proč jsou mobilní klimatizace často výhodnější volbou?

Proč jsou mobilní klimatizace často výhodnější volbou?

mobilní klimatizace

Rozhodujete se mezi tím, jakou klimatizaci si koupíte? Potom rozhodně zvažujete celou řadu aspektů, a v konečném důsledku stejně nevíte, pro jaký typ se rozhodnout. Samozřejmě dnešní trh nabídne jak stacionární jednotky, k umístění na zeď, tak i jednotky mobilní. A nutno říci, že ty v mnoha ohledech vycházejí mnohem lépe. A to jak cenově, tak i svými vlastnostmi. A proč? Na to se nyní podíváme.

Ideální pro chlazení jakékoliv místnosti

Tím největším plusem je zcela určitě to, že daná jednotka může být umístěna v jakékoliv místnosti. Zkrátka ji tam převezeme, zapneme a můžeme místnost chladit. Nevyžaduje žádné stavební úpravy, nebo jiné odborné montáže. A to ani v případě, že zvolíme výkonnostní modely dvoudílné, které počítají i s jednou venkovní jednotkou. I ty lze samozřejmě libovolně umísťovat, kamkoliv zrovna potřebujeme.

Nezaberou téměř žádné místo

Říká se, že stacionární jednotky jsou ideální v tom, že jsou umístěné na stěně, a tak nikde nic neblokují. Dnes se totéž dá říci i o mobilních klimatizacích. Sice jsou stále umístěné na podlaze, ale díky svým kompaktním rozměrům už není problém to, umístit je tak, aby také v žádném případě nepřekáželi. Navíc jsou zhotoveny v designech, který je vždy poměrně příjemný, a tak není třeba mít obavy z toho, že budou váš interiér hyzdit.

Široká škála výkonů pro jakýkoliv interiér

Bohatý výběr těchto mobilních jednotek potom zajistí to, že si můžete vybrat podle konkrétního požadavku na výkon. Není tak problém jednotka jak do malých interiérů, tak i do velkých místností. Všude vám totiž dokáže, že může vzduch rychle a perfektně ochladit. V případě požadavku na skutečně vysoký výkon přijde vhod právě ona dvoudílná jednotka, která se již může vyrovnávat stacionárním modelům, a přitom stále ještě spadá do této kategorie. A to proto, že nevyžaduje odbornou montáž.

klimatizace

Jaké funkce můžete u mobilních klimatizací očekávat?

Nastavte si automatické zapnutí nebo vypnutí

Tato funkce rozhodně patří mezi ty ideální a nejvyužívanější. Dokonale ji oceníme třeba v případě, kdy jsme celý den v práci. To logicky běžet nemusí, a tak je ideální nastavit její start na 30 – 60 minut před tím, než přijdeme z práce.

Držte příjemnou teplotu po celý den

Mnohé jednotky však mají danou funkci ještě o něco inovovanou, a nabízejí tak možnost toho, že v bytě udržují konstantní teplotu.

Ovládejte odkudkoliv

Obě výše uvedené funkce však často není problémem nastavit ani na dálku, a to pomocí dálkového ovladače.

nabídka vzdušín.cz

Protože víme, že výběr vhodné klimatizace není jednoduchý. Doporučujeme zvolit odborníky na klimatizace ze vzdusin.cz …

PARTNER: logo vzdusin.cz

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení