klimatizace

Chcete doma snížit víření prachu, ale nebaví vás neustálé zametání, vysávání a vytírání? V moderní nástěnné klimatizaci najdete schopného pomocníka.

Klimatizace dávno neřeší jen chlazení

Moderní typy vnitřních jednotek zvládnou mnohem více než jen ochladit vzduch na příjemnou teplotu. Využijete je nejen v létě, ale i po celý zbytek roku. Na podzim nebo na jaře vám během pár minut příjemně přitopí. V interiéru navíc udrží čistý vzduch a zdravé prostředí.

Odstraní prach a roztoče

Klimatizace s funkcí Virus Doctor potěší alergiky, osoby citlivé na prach a všechny milovníky čistého domova. Speciální filtry vyčistí vzduch od alergenů včetně prachu, pylu a roztočů. Díky klimatizaci tak neusedají vrstvy prachu na podlahu ani nábytek. Uklidíte pak snáze a rychleji. Navíc nemusíte do zbraně s mopem tak často.

klimatizace

Zabije bakterie i virus chřipky

Funkce Virus Doctor má i další benefity. Kromě prachu, roztočů a dalších alergenů ze vzduchu odstraňuje také bakterie a řadu nebezpečných virů. Pokud jste často nemocní, máte doma malé děti či starší osoby, čisticí chladicí jednotka vám usnadní život.

Udržuje správnou vlhkost

Další výhodou nástěnných klimatizací je schopnost regulovat vzdušnou vlhkost. Při optimální hladině vlhkosti nehrozí vznik ani další růst nebezpečných plísní. Vytvářejí nevzhledné skvrny na zdi, podlaze a nábytku. Mají také negativní vliv na zdraví lidí i zvířat. Správná vzdušná vlhkost ochrání byt i dům před rizikem plísní a vdechování nebezpečných spor.

klimatizace

Jaro a předjaří: Nejlepší čas k výběru klimatizace

Vybírejte s předstihem v období mimosezónních měsíců. Prodejci mají nyní méně zakázek, a vy tak nebudete muset čekat na montáž příliš dlouho. Možná získáte i zajímavou slevu.

Instalaci klimatizace nechte raději na odbornících. Zaručí vám 100% funkčnost bez rizika předčasného opotřebení a zbytečného úniku energií.

Na odborníky na klimatizace se obraťte nejlépe už ve fázi výběru. Pomohou vám najít ideální design i výkon do vašeho bytu či domu a rovnou navrhnou i nejlepší způsob instalace. Řešení dnes existuje pro všechny domy i byty včetně paneláků nebo činžáků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno