střešní okna výrobci

Hlavní předností střešních oken je dostatek přirozeného denního světla pronikajícího do místností pod střechou. Bydlení se tak stane estetičtější i ekonomicky přínosnější, jelikož ušetříte za elektrický proud nutný ke svícení. Další výhodou je také mnohem účinnější a rychlejší větrání a tím i udržování příjemného klimatu v místnosti.
V neposlední řadě oceníte střešní okno i v noci, neboť romantické snění v posteli s výhledem na noční oblohu plnou hvězd je k nezaplacení. Dnešní nabídka moderních střešních oken umožňuje každému výběr podle konkrétních podmínek a podle vlastního vkusu a představ. Je také možné si nechat vyrobit střešní okno na míru.

Střešní okna od firem které doporučujeme

V Praze-Hostivaři například sídlí firma ROTO střešní okna, která vyrábí střešní okna ROTO. Kromě oken najdete u tohoto výrobce i sortiment venkovní i vnitřní stínící techniky. U střešních oken rozhoduje o jejich kvalitě m.j. také roleta, jejíž pomocí se reguluje teplota a světlo v místnosti. Podstatný je i její vliv na výhled z okna a komfort jejího ovládání. Střešní okna Roto mohou být vybavena jak venkovními, tak i vnitřními roletami. Jejich ovládání je elektrické s možností dálkového ovládání, nebo napájení ze solárního panelu. Střešní okna ROTO jsou vyráběna plastová i dřevěná i v atypických rozměrech.
Dalším dodavatelem je společnost PROMONT střešní okna, jejíž předností je nabídka zaměření a poradenství zdarma v místě stavby nebo rekonstrukce u vás doma. V jejím sortimentu jsou například střešní okna VELUX, která jsou nejprodávanější v celém světě. Vybrat si lze kyvná, výklopná, dřevěná či poplastovaná střešní okna a všechna v různých barvách. Výhodou těchto oken jsou různá skla, která jsou samočistící, tepelně izolační, bezpečnostní či protihluková. Dalším typem jsou okna FENESTRA, odlišující se od ostatních extra teplou úpravou okenního křídla zaručující bezkonkurenční tepelně-izolační vlastnosti.
Vynikající parametry mají výrobky značky Toso, které mají neobvyklou záruku na 10 let a při objednávce nad 5 tisíc Kč dopravu po celé republice zdarma.

Špičkovou kvalitou vynikají i střešní okna FAKRO, která se od ostatních odlišují zejména zvýšenou odolností proti vloupání, díky tvrzenému zasklení a kvalitnímu kování. Jako z mála obdržely německý certifikát TÜV.

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]

Zdroj: Foto realstroi.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno