virtuální kanceláře

Podle posledních statistických údajů v České republice využívá virtuální kancelář již více než dvacet tisíc podnikatelů. A není se čemu divit. Doslova za málo peněz, získáte spoustu muziky.

Jak se tedy z domácí kanceláře či malé provozovny lehce dostat na tu správnou adresu? Jednoduše. Dál můžete pracovat z chalupy na Šumavě či doma z postele. Díky lukrativní adrese, kterou můžete mít nejen v České republice však významně stoupnete v očích svých klientů, i přestože pracujete z homeoffice. Nikdo nemusí vědět, že za vaší firmou stojí jen tři zaměstnanci. Jako bonus se vám proškolený personál navíc postará o poštu a telefonní hovory.

Virtuální kancelář doma i v zahraničí

Služba virtuální kanceláře je určena fyzickým i právnickým osobám. Vybírat z adres virtuálních kanceláří můžete nejen doma, ale i v zahraničí. Její zřízení není problémem ani ve státech, kde bychom to možná nečekali. V Alžírsku, Bahrajnu, Indonésii, Ghaně a velké řadě dalších.

Založení virtuální kanceláře je plně v souladu s daňovými zákony. Budeme-li se držet české kotliny, nejžádanější adresy směřují jak jinak než do hlavního města Prahy. Hned v závěsu oblíbenosti je potom Brno a Ostrava. V těchto lokalitách můžete využít například pronájem virtuálních kanceláří od Regus.

Nezanedbatelným hlediskem je i statisticky prokázaná skutečnost, že v některých městech je četnost daňových kontrol výrazně nižší.

Výhody virtuální kanceláře

  • uspoření nákladů za dlouhodobý pronájem nebytových prostor
  • reprezentativní místo pro setkání s obchodními partnery a klienty
  • možnost získání místního telefonního čísla a uspoření nákladů (vyplatí se obzvláště u virtuálních kanceláří v zahraničí)
  • zajištění převzetí a případné přeposílání veškeré korespondence a zásilek (poštou i elektronicky)
  • využití asistenčních služeb (recepční)

Pronájem virtuální kanceláře může být  také lékem na stále trvající hospodářskou krizi. Pošlete své zaměstance domů, vybavte je potřebnou technikou a vydělávejte na tom. Ušetříte tisíce korun měsíčně za nájem a zejména matky od rodin tímto krokem zajisté potěšíte.

Největším poskytovatelem virtuálních sídel u nás, ale také ve světě je společnost Regus. Doslova za pár korun měsíčně získáte přístup k více než 2 000 obchodním centrům, v nichž můžete pracovat odkudkoli a kdykoli budete chtít.

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno