Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / Finance a pojištění / NEJNOVĚJŠÍ / Rady, tipy, návody / Zajímejte se (nejen) o možnosti úspor energií

Zajímejte se (nejen) o možnosti úspor energií

úspory energií

Také byste rádi snížili své výdaje na domácnost, ale zároveň nechcete, aby opatřeními trpěli členové domácnosti? Zajímejte se více o možnosti úspor energií a celkově o chytrou domácnost. Mnoho praktických rad vám dá služba E.ON Rádce, která funguje bezplatně každý všední den od 9:00 do 16:30 hodin jako živé poradenství.

Šetřete v domácnosti na správných místech

Spočítali jste si někdy, kolik ročně vydáte peněz za teplo, vodu, elektřinu a plyn? Jde o značnou sumu. Pokud jste se doteď nezajímali o úspory energií, pravděpodobně je jde snížit, mnohdy o velmi zajímavou částku. Jak? Existuje více způsobů. Důležité je se o tuto oblast aktivně zajímat. Budete se divit, kde všude můžete šetřit, a to nejen na energii, ale i na dalších položkách. Zjistěte si co nejvíce a chytrá domácnost s nižšími výdaji vám bude příjemnou odměnou.

E.ON Rádce = unikátní pomocník

Pokud byste rádi ušetřili nějaké peníze za provoz domácnosti, ale nevíte kde začít, šikovným pomocníkem pro vás bude E.ON Rádce. Představuje unikátní službu, která spojuje on-line encyklopedii s mnoha podnětnými informacemi z několika základních oblastí – úspory energií, chytrá domácnost, alternativní doprava a ekologie.

Už nebudete muset hledat na několika místech na internetu. Vše máte pohromadě na jednom webu, a to přehlednou formou. Nemusíte pročítat stovky praktických rad. Místo toho využijte vyhledávač přímo na stránkách. Zadáte slovo a hned máte k dispozice informace, které potřebujete.

Během všedních dnů je dispozici také online poradenství od 9:00 do 16:30. Kde vám vyškolení rádci zdarma odpoví na vaše dotazy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby