bunda
Wojciech Dziadosz / Shutterstock.com

Baví vás šít? V tom případě pro vás máme super tipy, na které se můžete vrhnout ihned, co vám přijde balíček s novými látkami. Co si dnes vyrobíme?

Softshellka je naprosto úžasná stylovka

Pokud máte děti, jistě víte, že udržet je v čistotě dá opravdu zabrat. Pro téměř celou sezónu se dají použít skvělé softshellové kabátky neboli trochu prodloužené bundy. V čem je jejich výhoda oproti klasickým bundám? Děti, které chvíli neposedí, budou mít stále krytá záda a nebude jim na ně foukat. Prodloužený střih je pro děti opravdu výborný. Softshell s dětským potiskem navíc skryje veškeré nečistoty a šrámy na kabátku.

Letní taška na pláž

Vyrobit si svou vlastní plážovou tašku je skvělý nápad. Nejen, že bude jedinečná, ale pokaždé, když do ní budete ukládat vše potřebné, vzpomenete si, jak jste ji s láskou šili. Na Bubulakovo, což je jeden z největších obchodů s látkami, se podívejte na vhodné látky, které byste si pro svou tašku přáli, a poté už zbývá jen zvolit si rozměry vašeho nového výtvoru. Už se těšíte, až si letní tašku ponesete na koupaliště, k moři, nebo třeba na zahrádku? Udělejte si radost a spíchněte si něco, co vaše srdce zahřeje a potěší.

Taška na nářadí

A nyní se přesouváme do světa pánů, nebo pokud chcete i dam. Začneme se zamýšlet nad tím, kde všude by softshell posloužil. Jako první vás jistě napadne vlastní taštička na kolo, kterou si upevníte na rám, a budete v ní mít uschované nářadí nebo třeba jen peněženku. A nevíme jak vy, ale nám by se skutečně líbilo, kdyby všechny důležité klíče, tažná lana, a vše, co se někdy jen tak válí v autě, mělo vlastní odolný obal. Co říkáte?

Co si dnes ušijete vy?


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno