deratizace adera.cz - škůdci doma a v zahradě

.

Lidé obecně přírodu, rostliny a řadu živočichů milují a chrání.

Jinak je to ale v případě škůdců, kteří se mohou objevit nejenom na naší zahradě, ale i v našem domě.

.

 

Zde se často objeví hlavně pětice těch nejznámějších, kterými jsou:

  •  Mravenci
  •  Štěnice
  •  Švábi
  •  Moli
  •  Octomilky

Důležitá je správná identifikace

Tím prvním, co je třeba, je správná identifikace tohoto škůdce. Není totiž žádnou novinkou, že co platí na jednoho, nemusí již platit na druhého. V daném směru vám jistě pomůže tento atlas škůdců, díky kterému jasně poznáte, jakého nezvaného hosta máte doma. Následně už se můžete pustit do jeho vyhubení.

Zkuste několik babských rad

Jedním z kroků, jak škůdce vyhubit, jsou takzvané babské rady. Ty často využívají běžných produktů ve vaší kuchyni. V případě mravenců například stačí nasypat napříč jejich cestičkami směs jedlé sody a chilli papriček. Za pár dní tak budou mravenci pryč.

V případě octomilek zase stačí dát do běžné sklenice citron, jablko, nebo i jablečnou šťávu. Vrch sklenice přikryjeme fólií, kterou propícháme. Tyto nepříjemné mušky tak vletí dovnitř, ale již nebudou mít možnost dostat se ven a tak je snadno zlikvidujeme.

Vsadit lze i na elektronické odpuzovače

Současný trh však nabídne i řadu výrobků, které spadají do kategorie elektronických odpuzovačů. Jejich princip je poměrně jednoduchý, jelikož vytvářejí zvukový a ultrazvukový signál, který je mnoha škůdcům nepříjemný. Tím se tak vyhnou vašemu domovu, ale i vaší zahradě.

Když škůdci vyhrávají

I přes to, že věnujeme jejich likvidaci obrovské úsilí, se ne vždy můžeme setkat s úspěchem. V takovém případě ale není třeba zoufat, jelikož můžeme na pomoc povolat i odborníky. I v tomto směru je dobré být konkrétní a doporučit společnost Adera s.r.o. Ta se již od roku 2000 zabývá deratizací, dezinsekcí a dezinfekcí, a tak dokáže nabídnout profesionální služby, které jistě oceníte i vy, nejenom ve vašem domově, ale i ve vaší zahradě.

Mimo těch klasických škůdců, které jsme zmínili, vám však společnost může nabídnout i možnost likvidace vosích nebo sršních hnízd, ale stejně tak i dodatečné služby v podobě profesionálního vyklízení půdních či sklepních prostor vašeho domu nebo bytu.

PARTNER: logo adera.cz

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]

Foto: Facebook stránky partnera webu


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno