novostavby suchdol

Novostavba bytového domu nedaleko centra Suchdola, umístěná mezi starou zástavbou, zahrádkami, školou a konečnou stanicí bus. Před objektem je malé oplocené prostranství pro děti. Dům nabízí celkem 42 bytů od 1+kk s předzahrádkou v přízemí až po 4+kk s terasou v patře (ze 2/3 již prodáno).

Většina bytů má balkon, terásku nebo zahrádku. Ke každému bytu je v ceně prostorné podzemní parkovací stání a zděný sklep. K dispozici je také společná sušárna.
V centru Suchdola lze najít veškerou potřebnou infrastrukturu, v areálu nedaleké Zemědělské univerzity dokonce krytý plavecký bazén a venovní sportoviště. Okolí Suchdola nabízí různé zajímavé přírodní lokality, např. Tiché údolí, Únětický potok, Trojanův mlýn, vyhlídky na Sedlci, nedaleké Šárecké údolí a pod.
Jednotlivé byty jsou nabízené ve dvojím možném provedení:
– Standard – kompletní dokončení bytů (podlahy, omítky, vybavení koupelen, vnitřní dveře, topná tělesa, příprava na kuchyňskou linku)
– Základ – byt připravený k individuálnímu dokončení (hrubé podlahy, kompletně hotové omítky, topná tělesa, příprava koupelen a WC bez obkladů, dlažby a sanity, příprava na kuchyňskou linku, bez vnitřních dveří)
Byty si může klient dokončit sám nebo dojednat dokončení developerem na míru.

Standardy bytů a domu:

Dům je postaven jako železobetonový skelet s vyzdívkami z cihel. Byly zde použité kvalitní materiály, např. titanzinkové oplechování, nerezové zábradlí na terasách, Eurookna s izolačními dvojskly a předokenními roletami, bezpečnostní vstupní dveře do bytů, vnitřní dveře Sapeli, velkoformátové obklady a dlažby Rako, sanita Ideal Standard, podlahy dřevěné třívrstvé lamelové, vnitřní vápenné štukové a sádrové omítky. Dům má centrální plynové topení a ohřev vody včetně střešních solární kolektorů, které podporují ohřev vody. Je zde centrální požární systém, měření spotřeb všech energií vč. topení, STA, tel. přípojky a videotelefon ke vchodu ve všech bytech, příprava na kuchyňské linky s veškerými vývody vč. plynu a odvodem z digestoře. Některé byty mají francouzská okna s předstěnou z bezpečnostního skla.
S dotazy se obracejte na nezávislého realitního makléře, který pracuje pro Vás, nepracuje pro realitku.

Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno