mm reality

Stačí jen málo a najednou prodáváte svůj byt za mnohem vyšší cenu než původně. I tak triviální činnosti jako je výměna osvětlení nebo úklid mohou zvýšit hodnotu vaší nemovitosti. Každá investice do interiéru se vám dvakrát vrátí.

Víte, co zvýší hodnotu vašeho bytu?

  •  Rekonstrukce jádra

Panelákové byty na prodej mají jedno společné: umakartové jádro. Na tom by nebylo ještě nic tak pobuřujícího, problémem jsou spíš zaprášené stoupačky s plísněmi a roztoči.

Nemovitosti s umakartem jsou peklem pro alergiky navíc za málo peněz. Dejte se do rekonstrukce jádra. Po jejím dokončení zlepšíte mikroklima bytu, a pokud použijete pórobeton, zlepšíte tepelnou izolaci.

  • Moderní elektroinstalace

Zdánlivě jsou to maličkosti, ale ať už se snažíte udat byty na pronájem nebo je rovnou prodáváte, lidi si všimnou nových bezpečnostních zásuvek s proudovými chrániči, čidel pohybu i různých stmívačů. Nakonec změna elektroinstalace v bytu je dost nutným předpokladem pro dobrou cenu reality, protože hliníkové rozvody z dob minulých hrozí nebezpečím zkratu, v některých případech už ani neodpovídají evropským normám.

Rekonstrukce instalace je sice nákladná, ale pořád se vyplatí.

  • Kvalitní zateplení

Náklady na vytápění jsou rok od roku stále vyšší. Doba si žádá snížení nákladů. Kvalita zateplení jde ruku v ruce s instalací plastových oken, což nepochybně zvyšuje cenu bytů na prodej. Mimo jiné tak odpadá riziko plísní.

Investovat do zateplení se vám ale vyplatí jen u staveb, které vznikly do roku 1990, kde jsou obvodové stěny mnohdy dost nekvalitní.

PARTNER: logo mm reality

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno