rezidence Sacre Couer 2
Rezidence Sacre Couer 2 Praha 5

Developerské projekty v Praze se těší stále větší oblibě. Nové rezidence uprostřed překrásné přírody, nebo naopak zasazené do staré části Prahy jsou vyhledávané hlavně pro svou výjimečnost a citlivé zpracování.

Pokusíme se vám představit několik projektů od významných developerů, které vám pomůžou při rozhodování a přiblíží architektonické pojetí uvedených staveb.

Moderní bydlení v bytových rezidencích si určitě zaslouží svou pozornost.

Obecní dvůr

developerský projekt Obecní dvůr
Developerský projekt Obecní dvůr Staré Město

Projekt v centru Starého Města nabídne parkování i soukromou zahradu. Ve třech historických budovách a jedné novostavbě se bude nacházet 12 jedinečných rezidencí.  Celý komplex byl navržen renomovaným architektem Ricardem Bofillem, který vytvořil jedinečné architektonické řešení s důrazem na individuální design a nejkvalitnější materiály. Luxusní, jedno až tří patrové rezidence o velikostech 131 m2 až 412 m2 nabídnou variabilní dispoziční uspořádání dle uvážení zájemce. Obecní dvůr nabízí 12 jedinečných rezidencí rozprostřených do tří historických budov a jedné novostavby.

Rezidence Sacre Coeur 2

rezidence Sacre Couer 2
Rezidence Sacre Couer 2 Praha 5

Projekt pátého pražského obvodu slibuje úžasné výhledy a kvalitu srovnatelnou s nejvyššími světovými standardy. Kvalita srovnatelná s nejvyššími světovými standardy, nadčasová a vzdušná architektura, funkčnost v každém ohledu, ochrana Vašeho soukromí. To vše byla kritéria, se kterými jsme přistupovali společně s renomovanými 4A architekty k návrhu tohoto jedinečného rezidenčního komplexu. Projekt s půdorysem podkovy a šesti vchody bude mít celkem 6 nadzemních podlaží. Vedle 8 loftů, umístěných v prvních dvou patrech, zde bude celkem 72 apartmánů zabírajících třetí až páté patro o velikosti 1+kk až 6+kk a 5 penthousů přímo na střeše objektu.

Míšeňská 7

Míšeňská 7
Míšeňská 7 Malá Strana

Jen pár kroků od Karlova mostu bylo v lednu 2013 dokončeno unikátní bydlení v barokních domech z roku 1708.  Projekt Míšeňská 7, který vznikl spojením 2 barokních domů z počátku 18. století, nabízí bydlení s nezaměnitelným geniem loci na Malé Straně, jen pár kroků od Karlova mostu. Díky pečlivé práci týmu restaurátorů, projektantů a architektů zde vzniklo pět unikátních bytů a tři obchodní prostory, které vynikají dokonalým spojením 300 leté historie a moderních technologií. Díky jedinečné atmosféře každého bytu zde svůj vysněný domov najdou jak milovníci romantických podkrovních prostorů, typických pro spletité malostranské uličky, tak nároční klienti hledající bydlení bez jakýchkoliv kompromisů.

Rezidence Spiritka

rezidence spiritka
Rezidence Spiritka Praha 5/6

Elegantní rezidenční komplex, navržený pro současnou rodinu, se nachází na pomezí městských částí Praha 5 a 6. Poptávka po příjemném rodinném bydlení v klidné lokalitě ve spojení s výhodami velkoměsta je velká. Rezidence SPIRITKA na tuto poptávku reaguje svým neotřelým konceptem a nabízí 18 zajímavých řešení v otázce bydlení: 1 solitérní vila, 4 designové řadové domy a 13 prostorných bytů ve vila-domě v jižním svahu Ladronky. Samostatně stojící objekt byl výzvou, kterou architekt projektu zvládl na výbornou. Je pravda, že tento dům je tak charakteristický, že jej budete buď milovat, nebo jej s respektem obejdete. Vila využívá maximálně pozemek, na kterém je položena.

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno