byty na včelníku

V Nové Vsi pod Pleší řeší aktuálně obyvatelé lokality Sever problémy s příjezdovými komunikacemi. Nakoupili zde pozemky, postavili domy a měli slíbenou silnici. V dnešní době se však s odstupem času nikdo ze zúčastněných ke svým slibům nehlásí a obyvatelům lokality nezbývá nic jiného, než se pokusit realizovat komunikaci na své náklady. Tím se jim původně naplánovaná investice nečekaně prodraží.

Jejich sousedé to mají jednodušší. „Ano, víme o těchto problémech a je nám dotčených obyvatel líto. Je to pro všechny zúčastněné nešťastná situace. V naší lokalitě „Na Včelníku“ se však noví obyvatelé bát nemusí. Veškeré inženýrské sítě včetně dokončených a zkolaudovaných komunikací byly první věcí, kterou jsme postavili. Obyvatelé lokality „Na Včelníku“ tak nejdou do žádného podobného rizika,“ říká Renata Jetmarová, zástupce developera, který také působí v Nové Vsi pod Pleší. „Rozhodli jsme se připravit projekt, kde ve chvíli nákupu pozemku klienti vědí do čeho jdou. Již první klient, který se do naší lokality stěhoval měl ke svému pozemku přístup po dokončené komunikaci. Pro naše zákazníky jsme kromě hotových komunikací a chodníků také realizovali sadové úpravy v parametrech, které Vás svým rozsahem velmi příjemně překvapí.“

Problémy s komunikacemi v podobných lokalitách nejsou ničím novým, bohužel. Kupující by se měli na tento problém zaměřit a smluvně ho ošetřit. Pro všechny pak může být dobrou zprávou, že se množí developeři, kteří komunikace řeší dopředu a každý kdo hledá nový domov se tak vyhne nečekaným nákladům na dostavbu komunikace, která mu ani nepatří. Všem zájemcům o nové bydlení doporučujeme nekupovat pověstného zajíce v pytli a nespoléhat na žádné sliby. Dodatečné náklady spojené s dokončováním komunikací, chodníků či jiných nehotových inženýrských sítí mohou momentálně výhodnou koupi, v budoucnu výrazně prodražit. Doporučujeme každému zájemci, aby si o příslušném pozemku vyžádal informace na Obecním a Stavebním úřadě. Předejde tak do budoucna možnému zklamání.

„S námi neriskujete, v lokalitě Na Včelníku si můžete před koupí vše osobně prohlédnout, včetně dokončeného vzorového domu.“ dodává Renata Jetmarová a zve zájemce na prohlídku.

Kontakt:

Na Včelníku – zelené bydlení

www.navcelniku.cz

Prodejce:

Na Včelníku s.r.o.

Renata Jetmarová

Terronská 958/61, Praha 6

tel.: 724 511 551

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno