aa
Jste zde:  / Byt a dům / Rodinný dům Classic již potřetí vítězem ankety Dům roku 2013

Rodinný dům Classic již potřetí vítězem ankety Dům roku 2013

canaba

Rodinné domy CANABA už v minulosti dostatečně prokázaly, že v každoroční anketě Dům roku se s nimi musí počítat. Jinak tomu nebylo ani v letošním ročníku, odkud si CANABA odnesla hned dvě ocenění. Největším úspěchem se stalo udělení ceny Dům roku 2013 v kategorii typové domy nízkoenergetickému domu Classic, který tak dosáhl již třetího ocenění Dům roku od jeho představení v roce 1991. Druhé ocenění, které si CANABA odnesla z letošního vyhlašování ankety Dům roku, je v mnoha ohledech ještě hodnotnější, neboť získala nejvíce hlasů čtenářů ze všech zúčastněných projektů, takže se Classic stal absolutním vítězem ankety Dům roku 2013.

CANABA staví dům Classic už dvaadvacet let a fakt, že těchto domů bylo postaveno tisíce v Čechách, na Slovensku i v Německu, mluví sám za sebe.

Rodinný dům Classic, jak už vyplývá z jeho názvu, je skutečnou klasikou. Přestože od historicky prvního ročníku ankety Dům roku v roce 1995 uplynulo mnoho let, Classic ukazuje, že byl schopen zvítězit nejen poprvé, ale i po tolika letech! Klasika zůstává klasikou, a i když Classic prošel za oněch 18 let řadou vylepšení, zachoval si svůj styl i ducha.

Classic je vystavěn na jednoduchém obdélníkovém půdorysu a celková podlahová plocha domu může poskytovat až 194 m2 prostoru na bydlení. Na skutečně malé zastavěné ploše (90 m2) tak můžete obývat minimálně 7 místností a přitom nemusíte zbytečně utrácet za velký pozemek. Prosvětlený arkýř v přízemí dodává domu nejen jeho „klasickou“ podobu, ale také umožňuje harmonické propojení jídelny s kuchyní.

CANABA nabízí dům Classic v mnoha dispozičních variantách na přání svých klientů. V provedení Domy Na klíč lze objednat již od 2,7 mil. Kč (+ DPH). Díky skutečně efektivní výstavbě nízkoenergetických rodinných domů je i Classic vysoce úsporným domem s nízkými náklady na vytápění.

CANABA připravuje otevření nového vzorového domu Classic v modernizované variantě na léto 2013 v Nehvizdech u Prahy.

Kontakt:

Andrea Frajtová

Marketing manager

tel: 234 096 222

e-mail: andrea.frajtova@canaba.cz

web: http://www.canaba.cz

ZDROJ: Tisková zpráva


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení