Veletrh moderního bydlení

Nejznámější pražské výstaviště PRAHA-Holešovice otevře zítra brány pro desetitisíce zájemců o moderní a nízkoenergetické bydlení. Česká „dřevařsko-topenářská“ událost sezóny 2013, veletrhy DŘEVOSTAVBY, MODERNÍ VYTÁPĚNÍ, KRBY A KAMNA představí novinky na trhu, aktuální moderní trendy v oborech, ale také velmi zajímavý doprovodný program.

8. ročník mezinárodního veletrhu dřevěných staveb, konstrukcí, materiálů, oken, dveří a úspor energií DŘEVOSTAVBY 2013 se představí naprostá většina vystavovatelů z předchozích ročníků, ale též mnoho nováčků, kteří mají na veletrhu svou premiéru. Veletrh pokračuje v úspěšné tradici a letošní ročník bude svým rozsahem největším v historii. V rámci veletrhu je realizován projekt SALON DŘEVOSTAVEB, proběhne vyhlášení prestižní architektonické soutěže DOMY NA MÍRU, kterou připravuje společnost HAAS FERTIGBAU a taktéž bude udělen titul DŘEVĚNÁ STAVBA ROKU2012, jejímž vyhlašovatelem je nadace DŘEVO PRO ŽIVOT. Veletrh dlouhodobě podporuje Asociace dodavatelů montovaných domů, Centrum pasivního domu vč. členských základen. Hitem letošního ročníku je nový typový dům FUTURA NEO, který je realizován v životní velikosti. „Návštěvníci si budou moci udělat dokonalý obrázek o komfortnosti a prostornosti tohoto domu. Navíc budou mít neopakovatelnou příležitost setkat se zde s architekty tohoto domu a zeptat se jich na všechny detaily, které se týkají technologie a architektury,“ říká Vít Nohejl – hlavní manažer veletrhu.

8. ročník mezinárodního veletrhu moderního vytápění, klimatizace, výroby a distribuce energií MODERNÍ VYTÁPĚNÍ 2013 a 3. ročník odborného veletrhu krbů, kamen a designového vytápění KRBY A KAMNA 2013 představí návštěvníkům novinky a inovované technologie ve vytápění a využití energie. Na veletrhu návštěvníci najdou prestižní výrobce kotlů na tuhá paliva, která splňují přísné evropské emisní normy a zaměřují se na vytápění ekologickým a přitom ekonomickým palivem. „Uvedené veletrhy jsou určeny návštěvníkům, kteří řeší snižování energetické náročnosti svých domů a zajímají se o výše uvedené obory,“ říká Gabriela Kupčová, hlavní manažerka veletrhů.

FAKTA veletrhů:

Počet vystavovatelů: 330

Zastoupené země:8 (ČR, Slovensko, Německo, Rakousko

Itálie, Litva, Polsko, Čína)

výstavní plocha:15 294 m2 brutto, 6 021 m2 netto

PRAKTICKÉ informace pro návštěvníky veletrhů:

Otevírací doba: 21. – 23. 2. 10.00 – 18.00 hod.

24. 2. 10.00 – 16.00 hod.

Vstupné: základní – 150 Kč, zlevněné – 120 Kč od 14.00 hod.

Studenti – 75 Kč, děti do 15 let – 20 Kč

Parkování – pro návštěvníky je připraveno přes 2000 parkovacích míst v bezprostřední blízkosti

areálu. Celodenní parkovné – 150 Kč.

Kontakt pro Média:

Denisa Švigová

602 331 376

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno