aa
Jste zde:  / Hobby poradna / Rady, tipy, návody / Mimořádně nápadité svatební dary

Mimořádně nápadité svatební dary

Hledáte originální svatební dárek a ne a ne na něj kápnout? Marně si lámete hlavu, ptáte se na vhodně tipy svého okolí a přitom skvělé nápady jsou na dosah. Stačí si prohlédnout nabídku Firmy na zážitky Allegria a vybrat některý ze skvělých zážitků lišících se zaměřením přesně tak, jako se liší lidské povahy a charaktery.Na internetových stránkách Firmy na zážitkywww.firmanazazitky.cz/tipy-na-svatebni-dary/je celá řada originálních zážitků, stačí je tedy řádně prozkoumat a vybrat přesně ten nebo ty odpovídající profilu budoucích novomanželů. Zakupte jim dárkový poukaz, který snadno promění za některý z dobrodružství a ze kterého se ještě dlouho budou radovat.

Je-li tedy libo dodat novomanželům trochu vzrušení? Pošlete nevěstu na procházku s gepardem, dopřejte ženichovi jízdu ve formuli či vodní lyžování nebo pár vyšlete na let balónem, u kterého jistě zažijí spoustu dobrodružství. Vždy je dobré se na manželství řádně připravit a trocha adrenalinu na úvod může být dobrým startem do společného soužití.

Jsou-li však vaši přátelé spíše klidnější typy, nechte je hýčkat při relaxaci v lázních nebo rozmanitých masážích či jim dopřejte romantický pobyt na zámku, na horách nebo ve srubu s wellness procedurami. Nebo snad pár patří mezi gurmány? Svěřte tedy jejich žaludky do rukou těch nejlepších kuchařů a nechte roztančit jejich chuťové pohárky luxusní gastronomií plné exotických chutí nebo naopak neotřelé české klasiky. Ať už zvolíte z dárků pro ženy nebo sáhnete po něčem odvážnějším, zážitky zůstanou novomanželům zaryty hluboko v paměti a věřte, že na ně budou rádi vzpomínat celý svůj život. Odvažte se, pořiďte novomanželům zážitek a sledujte jejich radost z originálního daru, který jen tak nikdo nedostane.

PARTNER: allegria firma na zážitky

Foto: allegria.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení