pracovní oděv
Zdroj: Stuart Perry / Shutterstock.com

Jaro se blíží mílovými kroky a mnozí z nás se už těší na nejrůznější pracovní činnosti spojené se zahradou. Není se čemu divit, jelikož být neustále zavřený v interiéru vlastního domu není zrovna dvakrát příjemné. Tak jako tak je zapotřebí myslet také na ochranu vlastního zdraví. Proto určitě zvolte i nové pracovní oblečení a pracovní pomůcky. Pro jaké činnosti se vyplatí jednotlivé vybavení nakoupit? To vám prozradíme v následujících řádcích.

Práce se dřevem

Topná sezona je sice u konce, nicméně mnohým domácnostem dochází dřevo. Proto není od věci si ho nechat přivézt nyní, kdy ještě na zahradě není až tolik dalších činností. Správný pracovní oděv pro řezání nebo štípání dřeva musí být maximálně pevný a kvalitní. Není od věci pořídit také pevné rukavice a boty disponující kovovou špicí. Nikdy nevíte, kdy vám poleno upadne. když trefí některý z prstů na noze, jeho zlomenina je více než pravděpodobná. Kovová špice takovýmto nepříjemnostem pomůže předejít.

Úprava a realizace venkovních chodníků

I tato tradiční činnost si zaslouží pořádnou pozornost. Nikdy nevíte, kdy se vám chodník doslova rozjede, nebo se v něm objeví obří množství mechu a nejrůznějších nečistot. Nic si z toho nedělejte a vsaďte na jeho dokonalou úpravu. Ideální je zvolit pořádně pevný podklad a samozřejmě také netkanou textilii, jež alespoň na nějakou dobu zamezí růstu nežádoucího plevele.

Ořezání stromů

S tím je zapotřebí ještě nějaký čas počkat, nicméně do té doby si pohodlně můžete objednat nějaké ty pracovní oděvy. Takové moderní pracovní kombinézy jsou ideální záležitostí. Nezapomeňte ale ani na pracovní rukavice, ty se jak při ořezu stromů, tak také při samotném střihání nůžkami náramně hodí. V neposlední řadě nezapomeňte ani na ochranné brýle a špunty do uší. Když budete řezat motorovou pilou, stoprocentně se vám budou hodit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno