aa
Jste zde:  / Představujeme / Reality / Home Sweet Home, realitní kancelář se širokým záběrem.

Home Sweet Home, realitní kancelář se širokým záběrem.

rezidence barrandovské skály

Prodej nebo pronájem nemovitosti není jednoduchá záležitost. Hlavně při prodeji je nutné podnikat kroky, které nejsou pro laika vždy srozumitelné. Jedná se ve většině případu o právní služby, advokátní úschovu, jednání na katastru a podobně.

Proto je lepší požádat o pomoc renomovanou realitní kancelář, která má dostatek prostředku aby urychlila celý obchod ve prospěch majitele. Vybrat si ze současné nabídky tuzemského trhu z realitních kanceláři tu správnou, je poměrně složitá věc. Realitní kancelář si musíme vybírat například dle referencí. O její kvalitě svědčí i rozsah poskytovaných služeb a komplexní nabídka, sídlo společnosti i úspěchy. Proto je potřeba vybírat s rozvahou a oslovit i několik realitních kanceláři z okolí.

Jako jednu ze spolehlivých realitních kanceláři můžeme označit i společnost Home Sweet Home. Realitní kancelář, která působí v České republice už více jak 10 let a našla si stabilní místo na realitním trhu. Široké spektrum nabídky služeb lze pokládat za přínos pro majitele nemovitostí. Inzerce na zahraničních serverech, komplexní regionální zastoupení po celé České republice a maximální servis při prodeji nemovitosti, jsou jenom výčtem služeb, které Home Sweet Home dokáže nabídnout. Profesionální vyškolení makléři a propracovaná inzerce zaručují úspěšnost prodeje i pronájmu nemovitostí.

V jejich nabídce najdete prodeje i pronájmy všech typů nemovitostí jak v Praze nebo prodeje a pronájmy v Plzni ale i celé České republice.

Nabídka je široká a za zmínku stojí například prodej nadstandardních bytů v Rezidenci Barrandovská skála na Praze 5. Luxusní novostavba, umístěná na skalním ostrohu sousedícím ze západní strany s vilovou zástavbou Hlubočep s výhledem na Prokopské údolí a centrum Prahy.

Realitní kancelář Home Sweet Home se stala v roce 2009 a 2011 nejlepší realitní kaceláři v Praze. Jejich služby a profesionální přístup makléřů, jsou zárukou úspěšného obchodu.

V případě, že se budete rozhodovat, kterou realitní kancelář zvolit, můžete se obrátit na pobočku Home Sweet Home ve svém městě. Kontakty naleznete na stránkách, kde si můžete vybrat i ze široké nabídky nemovitostí.

PARTNER:   logo


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení