matrace

Pořízení nové matrace není jednoduchou záležitostí. Vybírat musíme skutečně pečlivě, protože právě na matraci záleží ve velké míře kvalita našeho spánku. Volit možnost nákupem v supermarketech se nám nevyplatí, protože nekvalitní výrobek nám často způsobí více bezesných nocí, než vydatného spánku a velmi rychle se  projeví na našem organismu. Nesoustředěnost, únava, podrážděnost, nespavost jsou jen jedním z mnoha důsledku nekvalitní matrace a tím i nekvalitního odpočinku. Proto zvažujme, kde a na koho se obrátíme.

Specializované prodejny, studia zdravého spánku a odborný  personál nám lépe poradí, než prodavačka  v supermarketu, která mnohdy nemá ani potuchy, z čeho je matrace vyrobená.

matraceMatraci musíte volit tak, aby jste se cítili dobře a příjemně. Nekupovat ani tvrdou ani příliš měkkou. Je dobré si matraci vyzkoušet, na chvíli si lehnou v poloze ve které nejčastěji usínáte. Matrace by se měla přizpůsobit tělu a neměla by zatěžovat páteř. Nejlépe to poznáte v poloze na boku, kdy se matrace rozloží na plochu těla a páteř je v rovině.

Vhodným partnerem pro nákup matrace je společnost Euroline ČR, která provozuje internetový obchod matracin.cz. Široký výběr matrací z kvalitního materiálu je zárukou, že i vy si vyberete.

Pěnové matrace jsou nejoblíbenější kategorii matrací, které společnost nabízí. Matrace je vyrobená pouze z kvalitního materiálu a neobsahuje žádné škodlivé materiály. Pěna vysoké hustoty je zárukou kvalitního spánku a díky jejímu  rychlému technologickému rozvoji, patří tyto výrobky k nejběžnějším a nejprodávanějším. Vybrat si můžete z několika druhů pěn např. VISCO pěna, PUR pěna, Waterfoam, Latex, které jsou certifikované pro evropský trh.

Luxusní pohodlí a spánek Vám zaručí i taštičkové matrace kde je jádro tvořené velkým počtem samostatných matracepružinek zapouzdřených v taštičkách z netkané textilie.  Tyto pružiny pak individuálně reagují na nerovnosti lidského těla a optimalizují tak rozložení jeho hmotnosti.

Pružinové matrace, jejichž základem je pružinové jádro bonell, jsou zajímavou alternativou k pěnové matraci. Principem jsou vzájemně propojené kovové pružiny tvořící jednotný celek, který je pak zapouzdřen do různých materiálů.

Společnost Euroline ČR nabízí kvalitní výběr a širokou škálu matrací. Každá ideální matrace by měla podporovat vaši páteř v přirozeném tvaru. Kvalitní matrace je měkčí v oblasti ramen a tužší pod bederní páteří. Zároveň by matrace  měla udržovat rovněž správnou teplotu těla a měla správně rozložit váhu těla. Matrace  by měla být dostatečně pevná, ale ne příliš tvrdá.

Navštivte proto s dotazem odborníka, který se v oblastí matrací pohybuje už několik let a nechte si poradit. Kvalitní a zdravý spánek je zárukou zdraví a spokojenosti.

PARTNER:  natracín

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno