rezidence královské vinohrady

Před samotnou realizaci koupě bytu je potřeba si ujasnit priority a požadavky na bydlení. Tím,že si vyjasníme představy ještě před započetím hledání, nám v budoucnu dokáže ušetřit spoustu času, omezí nabídky, které požadavky nesplňují a zároveň tak urychlí rozhodování u nabídek, které naopak splňují naší představu. Při představě bydlení v novostavbě v Praze, je několik řešení, které dokáží ulehčit rozhodování a ve velké míře je pak samotná koupě jednoduchou záležitostí.

Velkou výhodou je přímé oslovení developera s nemovitostmi. Ucelený přehled o nabídkách  kompletní právní i finanční poradenství a další služby jsou nesporným kladem při jednání o koupě bytu. Developer by měl mít stabilní zázemí, přiměřenou nabídku i reference.

Jednou z těchto společností, kde si určitě vyberete ze široké nabídky je i společnost Sekyra Group. Jedná se o jednu z předních tuzemských realitních skupin, která je aktivní i v oblasti  rezidenčních nemovitostí a prodeje bytů. Společnost se zaměřuje zejména na investice do budov a pozemků, které skýtají příležitost budoucího rozvoje. Pod taktovkou Sekyra Group Real Estate tak vzniknou zcela nová městská centra – například v oblasti Rohanského ostrova, Smíchovského nádraží, Nákladového nádraží Žižkov a na Vítězném náměstí v Praze 6. Společnost má širokou nabídku nemovitostí a dokáže svým klientům nabídnout jak startovací byty tak byty vyššího standartu v rezidenčních komplexech. Jedná se především o atraktivní lokality jako například Královské Vinohrady v Praze 10.

Luxusní a moderní bydlení 21 století v Rezidenci Korunní na Královských Vinohradech v sobě propojilo několik aspektů. Hlavním z nich je určitě unikátní lokalita, která nabízí intimitu, zeleň a přesto je v blízkém centru Prahy. Luxusní  charakter rezidence je dán i její architektonickou kvalitou, provedením a výbavou. Rezidence Korunní má čtvercový půdorys. Budoucí majitelé novostaveb uvnitř naleznou dvůr s vodní plochou, zelení a lavičkami. Ze dvora je přímý vstup do jednotlivých součástí komplexu. Další odpočinkový prostor nabízí roh ulic Korunní a Říčanská. Toto místo, jež může sloužit pro společenské setkávání lidí, nabízí další stromy, zatravněné plochy, veřejná osvětlení a místa k posezení.

Nadstandardní bytové jednotky, i ateliéry  splní Vaše nejnáročnější přání. Bydlet můžete v jedné z celkových třech částí novostavby –Boulevard, Villa či Industrial. Každá z nich je specifická a jedineční.

BOULEVARD – je umístěn v severní části komplexu a přiléhá k ulici Korunní. Jedná se o osmipatrový bytový dům s balkony. Krásný výhled na Strašnice, Bohdalec, Vršovice, Nusle, Pankrác či Vinohrady určitě ocení majitelé bytu. Za zmínku stojí i vnitřní prostorové řešení a vybavení.

VILLA – je východní a jižní části Rezidence Korunní. Nadstandardní bydlení uspokojí ty, kterým jde kromě kvality bydlení i o styl, eleganci a nadčasovost.

INDUSTRIAL – západní nadstandardní část Rezidence Korunní, se odlišuje svým technickým pojetím nadstandardního bydlení, jako jsou např. hliníková okna a kovové zárubně. Přesto nejsou nové byty v komplexu Industrial chladné, studené nebo strohé. Naopak. Jak je u bydlení obvyklé, krása je v detailu.

Společnost Sekyra Group je významnou developerskou společnosti, v jejímž portfoliu je celá řada úspěšně realizovaných projektů pro rezidenční i komerční využití. Nabídka novostaveb je široká a rozmanitá. Podívejte se na cenik a určitě si vyberete.

PARTNER:sekyra group

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno