ceny bytů

V Praze je velký nedostatek nových bytů. Poptávka převyšuje nabídku. Ceny jdou stále nahoru. Pořídit si byt v Praze, pakliže ho nezdědíte po rodičích či tetičce, je stále komplikovanější. Tato situace je velice špatná a dlouhodobě neudržitelná. Všichni, co uvažují o koupi nového bytu, se neustále ptají. Proč? Tato složitá otázka má jednoduchou odpověď. Politici a úřady komplikují povolování staveb.

Koupit si byt v Praze je stále těžší

V rozhovoru pro Hospodářské noviny komentuje velmi detailně situaci a špatnou politiku Prahy při bytové výstavbě generální ředitel společnosti FINEP Tomáš Pardubický. Říká, že tento stav, kdy vysoká poptávka po bytech tlačí ceny bytů vzhůru, je nutné změnit. Stát a město musí pochopit, že Prahu je zapotřebí neustále rozvíjet. Dále poukazuje na fakt, že poptávka lidí po nových bytech a rodinných domech v Praze je stabilně přes 6 000 bytů ročně a v letošním roce se vydalo pouze 1 600 stavebních povolení. Celý proces je navíc velice komplikovaný a zdlouhavý. Pražané pak situaci řeší většími či menšími rekonstrukcemi stávajících bytů.

Rezidenční projekt Prose Park – XIII. etapa

FINEP i v této nelehké situaci má připraveny nové byty na prodej

Společnost FINEP nyní připravila rodinné domy a byty v pěti pražských lokalitách. Nové byty naleznete na Proseku – rezidenční projekt Prosek Park, ve Stodůlkách – rezidenční projekt Britská čtvrť nebo také v Hostivaři – projekt Nad Přehradou. V nabídce FINEP najdete také nové rodinné domy, jež jsou součástí rezidenčního projektu Štěrboholy. V současné době společnost FINEP rozšiřuje i nabídku rezidenčního bydlení v lokalitě Malý háj na Praze 10. Prodej bytů v Praze již probíhá, byty i domy si můžete ihned koupit a jsou připraveny k nastěhování.

VII. etapa výstavby nových bytů v rámci projektu Malý háj

Kontaktujte společnost FINEP ještě dnes, na internetových stránkách získáte všechny informace včetně cen a dispozic bytů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno