Jsme předním poskytovatelem komplexních služeb v oblasti správy bytových i nebytových prostor v hlavním městě.  Nabízíme odborný facility management, flat service, spolupracujeme s developerskými firmami a zastáváme funkci profesionálního předsedy společenství vlastníků jednotek (SVJ). Má vaše SVJ potíže s volbou členů výboru nebo náročné funkce předsedy?  Nedaří se vám najít osobu, která bude ochotná převzít veškeré závazky, které tato funkce ve statutárním orgánu nese? Obáváte se denního hospodaření s desetitisícovými částkami?

Proč se vyplatí profesionální předseda SVJ?

Profesionální předseda SVJ má hned několik podstatných výhod. Najatý odborník přebere kompletní zodpovědnost za výkon náročné funkce statutárního orgánu SVJ a zbaví vás odpovědnosti za všechny způsobené škody. Ušetří vašemu SVJ nemalé náklady na pojištění případných škod a vyhoví vysokým nárokům na odborné znalosti.  V nespolední řadě se pak ujme psychicky náročné role, která vyžaduje rozsáhlé právní a účetní znalosti, ale i manažerské dovednosti. A to není zdaleka vše.

Mezi další povinnosti spojené s předsednictvím SVJ patří hned několik souběžně probíhajících funkcí. Mimo obecnou správu SVJ je to také uzavírání smluv podle finančních limitů určených shromážděním, správa domu, evidence vlastníků jednotek a také přesné plnění všech usnesení SVJ. Dále pak běžná agenda, účetnictví, schvalování finančního plánu oprav a pravidelné informování o činnosti SVJ.

Vyzkoušejte profesionálního předsedu SVJ  v Praze

Celý proces převedení funkce máme v malíku a nebude tak trvat více než pár dní. Obstaráme za vás veškeré potřebné dokumenty a všechny účetní úkony, které se ke správě nemovitostí pojí. Zakládáme si na propracovaném klientském servisu a dbáme na přívětivou klientskou zónu.  Díky ní vám můžeme lehce odpovědět na všechny otázky, které se k zastoupení funkce předsedy SVJ pojí. Například ve věci evidence dokumentů, zakládání faktur nebo vyhodnocování evidence všech záloh vlastníků jednotek. Na míru vám také sestavíme účetní uzávěrku a podrobně zpracujeme dokumentaci inventarizace. V neposlední řadě jsme jako jedni z mála firem pojištěni proti způsobeným škodám až na 50 000 000 Kč. V PPM, a.s, kompletně zastupujeme pozici předsedy SVJ ve většině částí Prahy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno