barevný ubrus blancheporte

Zima se letos přihlásila poněkud později a tak je pravděpodobné, že nás i později opustí. Myšlenka na jaro se tím pádem může jevit jako hodně vzdálená.

Ale nezoufejte! Pokud i Vy patříte k těm, kteří se už na jaro velmi těší a zima pro ně skončila s vánočními a novoročními svátky eventuálně lednovým pobytem na horách, máme pro Vás báječný tip – vykouzlete si své vlastní jaro u Vás doma, třeba v obývacím pokoji!

Okamžitým řešením pro malou, ale přesto velkou změnu, mohou být různé potahy, přehozy či plédy! Takové varianty rychlé přeměny interiéru jsou efektní a hlavně nejsou drahé!

přehoz na křeslo blancheporteVyzkoušejte nějakou novou barvu a nemusí být ani nijak jarní. Velmi hezky dokáží působit i nenápadné zemité barvy jako například šedohnědá, která mají naopak tu výhodu, že je lze doplnit výraznými barevnými doplňky.

K méně barevně nápadným přehozům můžete vyzkoušet svěží barvy dalších interiérových doplňků jako jsou třeba závěsy, polštářky, sedáky na židle a hřejivé deky. K šedohnědé budou krásné například tóny oranžové či zelené a originální kombinací bude také tyrkysová.

Působivé jsou v interiéru také vzory. Nejen oblíbené proužky, které mohou být buď kontrastní, nebo tón v tónu, ale také například puntíky, které zažívají svůj velký návrat a po oděvní módě vstupují i na pole bytového textilu.

závěsy           závěsy blancheporte           závěsy

Protože v moderních bytech je již kuchyň a jídelna stabilně součástí obývacího pokoje, je třeba myslet také na textilie týkající se stolování. S barevností potahů pohovek, křesel a závěsů je třeba sladit také sedáky a ubrusy. A nemusíte hned měnit vše, stačí třeba jídelní stůl se starším ubrusem osvěžit jen výraznějšími látkovými ubrousky zvanými naprony nebo také stolními běhouny.

barevný ubrus blancheporte   ubrus-mackany-efekt

A pak už jen stačí vybrat nejmenší drobnosti jako vázy, mísy, voňavé svíčky a další příjemné dekorace a s uspokojením se rozhlédnout po svém novém interiéru – „vyjarněném“ obývacím pokoji.

Autorka: Jana Nováková

Zdroje fotografií: Blancheporte

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno