nerezové komíny

Komín potřebuje téměř každý dům. Jde o zařízení, které je odpovědné za odvádění škodlivých a nežádoucích spalin do ovzduší. Důležité je vědět, jaké spaliny se budou komínem prohánět, abyste si vybrali dostatečně odolný komín. Komíny se v dnešní době vyrábí z nejrůznějších materiálů, záleží pouze na vás, pro jaký komín se rozhodnete. Pokud ještě nevíte jistě, jakým způsobem budete vytápět, vyberte si univerzální komín z nerezu.

Nerezové komíny se skládají z nerezových plášťů, jednoplášťové komíny jsou tvořeny jedním nerezovým pláštěm, izolované nerezové komíny tvoří dva nerezové pláště, mezi nimiž se nachází tepelně izolační minerální vata. Díky ní se o povrch izolovaného komínu nespálíte a můžete tak komín vést klidně vnitřkem domu. Velkou výhodou nerezových komínů je odolnost. Komíny jsou odolné vůči extrémním teplotám, působení chemických látek i vlhkosti. Díky tomu slouží nerezové komíny spolehlivě k odvodu spalin z tuhých, kapalných i plynných paliv. Neváhejte a rozhodněte se i vy pro trvanlivý nerezový komín.

nerezové komínyInstalace nerezového komínu je poměrně jednoduchá, nerezové komíny se skládají z jednotlivých dílů, které stačí smontovat k sobě. Tím se značně usnadňuje manipulace s komínem, obzvlášť když nerez je poměrně lehká. Záleží pouze na vás, jaký komín potřebujete, z nerezu vytvoříte jakýkoli, stačí objednat správné díly a sestavit je.

Nerezové komíny se vyrábí v mnoha různých provedeních, rozměrech a velikostech, jednotlivých dílů je nepřeberné množství. Pro zlepšení komínového tahu jsou vám k dispozici rotační komínové hlavice nebo generátory tahu, můžete si pořídit čistící otvor, misku pro stékání kondenzátu, různě zahnutá kolena apod. Nezapomeňte také na komínovou stříšku, ať je komínové potrubí chráněno před vnějšími vlivy. Neváhejte a pořiďte si i vy nerezový komín.

PARTNER: nerezové komíny

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno