aa
Jste zde:  / Byt a dům / Krb pokaždé jinak

Krb pokaždé jinak

levné krby

Na krb je možné pohlížet z mnoha různých úhlů. Co se týká designu, můžeme krb brát jako celek nebo jako soubor jednotlivých částí, z nichž každá má pro celek svůj význam. Vezměme si nejprve celek. Krby tvoří v každém interiéru dominantní doplněk, jsou zajímavé v každém ročním období, protože jsou opatřeny většinou výraznější krbovou obestavbou. Nicméně největší pozornost na sebe přitahují určitě v zimě, když se v nich rozdělá oheň a krby potom vytápí celý prostor vaší domácnosti.

Díky proskleným předním dvířkům můžete bez obtíží sledovat, jak si plameny ohně pohrávají s čerstvě přiloženým dřevem, než jej zcela zchvátí. Celkové vzezření krbu však ovlivňuje především obestavba krbu, tedy to, jak je navrženo okolí krbové vložky. Skromnější verze krbů nabízí pouze rámeček kolem prosklených dvířek krbu, ten bývá nejčastěji z kamene nebo ozdobných cihel. Tento styl krbu se hodí především do moderních interiérů. Jiným typem krbu je klasický krb s krbovou římsou, který používá neomítnuté cihly nebo kameny, což působí hodně rustikálně.

Jste-li zatíženi spíš na ultra moderní styl, můžete využít možnosti a nechat si instalovat 3D krb. Jedná se nejčastěji o stavbu rozměrnější a prostorovou, často se využívá krbových vložek s více prosklenými stěnami, tím se dosahuje prostorového efektu ohně. 3D krby většinou kopírují rovné přímé linie, často jsou stavby doplněny aplikací z přírodních materiálů, jako je mramor nebo pískovec. Pro oživení a ozvláštnění celé stavby se používají minerální omítky křiklavých kontrastních barev.

Krb s použitím stejné krbové vložky může mít v konečném důsledku téměř jakoukoli podobu si vymyslíte, stačí použít kvalitní materiály a designový krb bude také účinným zdrojem tepla pro vaši domácnost. Vybírejte proto krb s rozumem.

PARTNER: levné krby


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení