podlahove zasuvky

Také přemýšlíte, kam zapojit notebook na stole uprostřed místnosti nebo při odpočinku na terase nebo u bazénu? Televizi máte pouze v jediném rohu a k zahradnímu grilu natahujete prodlužovací šňůru? Nemusíte! Tento problém hravě řeší podlahové zásuvky

Životní prostor domácích spotřebičů a elektroniky bývá většinou hodně omezený. A pokud nechcete natahovat prodlužovací kabel přes půlku místnosti, musíte je umístit někam do okolí zásuvky. I přesto se nevzhledným svazkům kabelů prakticky nevyhnete. Podlahové zásuvky ale dokážou nenápadně přivést elektřinu, data, TV atd. přesně tam, kde je jí zapotřebí. Například doprostřed pokoje nebo na zahradu.

Podlahové zásuvky v interiéru nemusí být standardní nevzhledná plastová krabice. Designové podlahové zásuvky, které nabízí společnost Stakohome Network s.r.o. jsou vhodné jak do bytů a rodinných domů, tak do zajímavých a luxusních objektů i komerčních prostor. Díky konstrukci podlahových zásuvek, resp.krabic, není ani problém při instalaci v blízkosti podlahového topení. Zavřít zásuvky v podlaze je možné u většiny typů i v případě, že jsou v nich zapojeny standardní zástrčky rovného či zahnutého tvaru. Kabely pak jednoduše prostupují připravenými otvory ve víku a schované zásuvky nekazí estetický dojem.

Podlahové zásuvky v domě či bytě

podlahové zásuvky
Díky překrytí víka požadovanou krytinou se stane podlahová zásuvka v interiéru prakticky neviditelná

V interiéru se podlahové zásuvky používají hlavně jako náhrada za nevzhlednéprodlužovací kabely. Zásuvky jsou připraveny přesně tam, kde je jí zapotřebí, například doprostřed místnosti pod stůl nebo třeba k volně stojícím reproduktorům či světelné lampě. Podlahová zásuvka interiér v žádném případě nekazí. Její víko lze překrýt krytinou dle potřeby a tak splyne jak s vaší dřevěnou podlahou, tak například s dlažbou, linem nebo kobercem.

Vnitřní vybavení podlahové krabice vždy závisí od požadavků každého zákazníka. Vedle elektrických zásuvek lze do krabice přivést i audio/video nebo datovou kabeláž, HDMI atd.. Díky tomu je možné umístit doprostřed místnosti třeba televizi, aniž by se od ní táhlo několik kabelů přes polovinu místnosti. Podlahové zásuvky se hodí i do namáhaných interiérů, jakými jsou například kanceláře.

Podlahové zásuvky pro použití venku

polahové zásuvky
Venkovní podzemní zásuvka s potřebným krytím (IP67) proti vodě a prachu.

Exteriérové podlahové/podzemní zásuvky slouží k přivedení elektrické energie (případně TV, datové/počítačové sítě, audio atd.) na místa, jako je zahrada, terasa nebo okolí domu. Umožní připojit přenosný počítač, volné světlo nebo třeba gril. Ukrývat se mohou i pod trávníkem, kde čekají na zapojení sekačky, zahradního nářadí, případně vánočního osvětlení.  Umístit je můžete bez problémů i do vjezdů nebo garáží.

Největším rozdílem oproti podlahovým zásuvkám, určeným pro interiér, je jejich konstrukce, která snese vnější podmínky. Jsou dodávány s krytím typu IP67 (vodotěsné), které zabraňuje vniknutí nečistot či vody do prostoru krabice.

Instalace podlahových zásuvek je velmi snadná a údržba nenáročná.

Nechte se přesvědčit pohodlím a elegancí podlahových zásuvek. Přijďte se podívat a nechte si všechny výhody předvést v praxi.

Pište, volejte, rádi Vám poradíme s výběrem nejlepšího řešení. Více informací na  http://www.podlahove-zasuvky.cz, nebo na telefonu: 226 517 522, mobil: 776 780 378

Stakohome Network s.r.o.

PARTNER: LOGO ODLAHOVÉ ZÁSUVKY

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno