Veletrh Moderní dům a byt v Plzni

Veletrh Moderní dům a byt & Moderní žena zaplnily všechny prostory nové Městské sportovní haly Plzeň. Největší západočeský veletrh o bydlení a stavebnictví Moderní dům a byt a veletrh módy a kosmetiky Moderní žena se sekcí Stůl plný dobrot se uskuteční po sedmé od pátku 11. do neděle 13. října, denně od 9 do 18 hodin. Obvykle se akce koná ve dvou sportovních halách. Z důvodů neočekávaných technických problémů se původně plánovaná rekonstrukce prodlouží o několik měsíců a k dispozici zůstala prostorná nová sportovní hala. Aby se uspokojil velký zájem vystavovatelů o účast na veletrhu, byly výjimečně poskytnuty pro umístění expozic i prostory restaurace, vstupní část a také jinak pro návštěvníky nepřístupný prostor horolezecké stěny. Spolu s venkovními prostory se podařilo na veletrh umístit přes stovku vystavovatelů. Takže je opět se na co těšit a proč přijít na tuto oblíbenou veletržní akci s veletržní tombolou, dobrou kávou a pramenitou vodou.

Na veletrhu Moderní dům a byt naleznete vše, co souvisí se stavbou nebo rekonstrukcí domu, ale také i s jeho moderním vybavením. Kdo se chystá stavět, může přímo na veletrhu prodiskutovat s odborníky svůj záměr od plánu až po výběr stavebního materiálu, způsobu vytápění od klasických kotlů na tuhá paliva až po kotle na biomasu, tepelná čerpadla nebo solární kolektory. Oblíbená jsou i krbová kamna. Poradí vám se zateplením, odstraněním vlhkosti ze stěn domů, ale i s výběrem garážových vrat a různé stínící techniky.

Velice zajímavé budou expozice s interiérovými dveřmi, sedacím nábytkem, postelemi, skříněmi ale i historickými replikami nábytku. Domácnost si můžete vylepšit českým povlečením, výkonnou žehličkou nebo různými kuchyňskými spotřebiči, které šetří čas při vaření.

Co ale nejvíce každého z nás zajímá? Je to energetická úspora domácnosti. Na veletrhu se můžete zúčastnit přednášek, které probíhají pětkrát denně v expozici Českého ekologického manažerského centra na téma:

– spoříme v kuchyni a v koupelně (jak ušetřit za energii a vodu)

– osvětlení v domácnosti (srovnání typů světelných zdrojů a rady k nákupu)

– třídění a recyklace odpadů (co a kam patří)

– průkaz energetické náročnosti budovy a program Nová zelená úsporám

– ochrana ovzduší, aneb jak se chovat, aby se nám lépe dýchalo (povinnosti při provozu kotle)

– doprava, aneb jak šetřit svou kapsu i přírodu (jak ušetřit jako řidič)

– změna dodavatele energií (ano či ne)

Především ženy si v zadní části haly přijdou na své. Mohou si vybrat textilní i koženou dámskou konfekci od několika českých výrobců, sportovní a dětské oblečení, rukavice z pravé kůže a kabelky.

Vyberete si z nabídky léčebných pobytů, nechte si číst budoucnost z ruky nebo se seznamte s porody pod vedením duly. Nebude chybět líčící a nehtová kosmetika a přípravky pro podporu zdravý.

V rámci sekce Stůl plný dobrot si můžete pochutnat na výrobcích z hrašky, vanilky, sýrech, pečených čajích, lázeňských oplatcích, kávě nebo zajímavém koření.

Veletržní tombola

Ve veletržní tombole je připraveno 3 500 cen od vystavovatelů a sponzorů veletrhu.Veletržní los naleznete jednak na volné vstupence nebo ho obdržíte při zakoupení vstupenky při příchodu na veletrh. Los odevzdáte u veletržní tomboly a můžete si z osudí vytáhnout výhru. Pokud nebudete jedním z 3 500 šťastných, i na vás čeká výhra útěchy.

Vstupné na veletrh pro dospělé činí 50 Kč, pro děti 20 Kč.

 

Spojte příjemné s užitečným a přijďte se inspirovat a nakoupit na veletrh Moderní dům a byt & Moderní žena od 11. do 13. října.

Více informací naleznete na www.omnis.cz.

Kontakt:

Ing. Daniela Nevtípilová

manažerka veletrhů

Omnis Olomouc, a.s., Horní lán 1310/10a, 779 00 Olomouc

T:588 881 432,M:608 968 158,F:588 881 446

IČO: 25844822, DIČ: CZ25844822

e-mail: nevtipilova@omnis.cz, www.omnis.cz

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno