pujčky

Trend dnešní doby, aneb „půjčíme si na všechno“, je dnes už běžnou součástí života většiny obyvatel. Půjčky jsou pro mnohé velkou pomocí z nouze, mohou ale také řadu potíží způsobit, zvláště v případech, kdy nezůstane pouze u jedné půjčky, naopak jich přibývá a jeden dluh se splácí druhým. Zprvu se může zdát, že mít pár půjček po pětistovce, které měsíčně splácíte, jako zanedbatelná částka, ale jak se říká, člověk nikdy neví, co ho čeká a náhlá nemoc či ztráta práce mohou vést k často bezvýchodným situacím končících exekucí.

Co dělat když potřebuji půjčku?

Pokud nevidíte jiné východisko, nežli si vzít půjčku, pečlivě zvažujte, kolik a kde si půjčíte. Trh nabídky je díky velké poptávce velmi široký, a ačkoliv úrokům se nevyhnete nikde i cenově přijatelný. Nejčastěji volí obyvatelé mezi půjčkami od České spořitelny, Zuna, Cofidisu či Cetelemu.

Klasickou volbou pro většinu obyvatel je půjčka od České spořitelny. Půjčit si zde můžete bezúčelně, a to až 600 tisíc, podmínky jsou standardní, jako u všech ostatních společností, ovšem s možností pojištění schopnosti splácet, což je pro Váš klidný spánek po dobu splácení to nejdůležitější. Dalším lákadlem je také úvěrová půjčka pro studenty, kde není třeba ručitele. Délka splácení u všech půjček je tři až sedm let, s možností vlastní volby co se týče způsobu vyplacení i výše splátek.

Osobní půjčky jsou stále těší velké oblibě.

Osobní půjčka Cetelem pro změnu nabízí možnost splácení od 1 do 10 let s možností sjednocení více půjček, ovšem pouze v případě, že všechny budou od Cetelem. Dalším lákadlem pro nové zájemce je roční úrok 6,9% a žádné poplatky za vedení úvěru i jeho předčasné splacení. Odměnou za řádné splacení Vám bude vrácení až 5 splátek, výši odpuštěných splátek přepočítává Cetelem kalkulačka.

Půjčka Zuno, láká především nabídkou splátkových prázdnin, kdy můžete jednu splátku v roce vynechat, výhodou je také nulový poplatek za zřízení půjčky, výběr data splácení i možnost pojištění v případě potíží se splácením.

Cofidis nabízí rychlé řešení do 10 minut a to vše online. Měsíční splátku je zde možno přizpůsobit Vašemu aktuálnímu měsíčnímu rozpočtu.

Každá společnost nabízející úvěry se snaží upoutat pozornost potencionálního zákazníka řadou výhod a bonusů, včetně odpuštění všech možných poplatků. Nelétejme ale hlavou v oblacích, ačkoliv to tak může vypadat, tyto společnosti nenabízejí úvěry proto, aby byly výhodné jen pro nás, ale především a hlavně pro ně.

Partner: Půjčky online

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno