objekta dřevěné židle do restaurace

Již dávno to není pouze jídlo, které láká do restaurací nejvíce. Stále má sice velkou váhu, ale vzhledem k bohaté konkurenci jsou to i jiné aspekty, podle kterých se zákazník rozhoduje. Je to kvalita personálu, ale stejně tak i příjemné prostředí. Příjemná malba, zajímavé dekorace, ale také kvalitní gastro nábytek, který tematicky ladí s konceptem celého podniku. To je cesta, jak si již od prvního dne získat řadu zákazníků, kteří mohou být v našem baru, v kavárně, nebo i restauraci nadmíru spokojeni.

Jenom málokdo totiž chodí opakovaně tam, kde není spokojen. Bohužel ztratit zákazníka si v dnešní konkurenční době nemůže dovolit žádný provozovatel kavárny, restaurace nebo hotelu, a tak je třeba zaměřit se na potřeby každého, kdo váš podnik navštíví.

Kvalita kombinovaná se stylem

A na co se v tomto případě zaměřit? Tím prvním je zcela určitě celkový styl. Díky bohatému výběru dnes není problém vybírat z celé řady materiálů, které zahrnují jak ty přírodní v podobě dřeva, tak i moderní v podobě plastových variací. Opět je třeba zmínit, že do restaurace s rustikálním nádechem budou dokonalou volbou dřevěné židle, zatímco v moderním a svěžím baru se nemusíte bát experimentů jak s materiálem, tak ani barvou. I to tak celkově dotvoří onu atmosféru, které se snažíte jako majitel dosáhnout, za účelem určité jedinečnosti a odlišení-se od ostatních.

Důležitá je však samozřejmě kvalita každé židle. Zvláště u barových židliček je to celková pohodlnost, ale také stabilita. Každý z hostů by měl mít tedy jistu bezpečí, a to i když sedí poměrně vysoko nad zemí. Jistota celkové stability, pevnosti a bezpečnosti by ale měla být samozřejmostí i u židlí standardních. Mějte na paměti, že host u vás může trávit i několik hodin, po které ochutná několik chodů z vaší kuchyně, nebo zkrátka posedí s přáteli u sklenky piva nebo vína. Ideální variantou jsou buď příjemné dřevěné, ale i čalouněné židle, které budou zaručeně vyhovovat i těm nejnáročnějším hostům. Zvláště, pokud na ně svým konceptem přímo cílíte.

I při výběru stolů myslete na pohodlí hostů

Se židlemi a základní výbavou každé restaurace logicky souvisí také stoly. Ty mohou být klasické se čtyřmi nohami, ale stejně tak se může jednat o stoly mající podnože. Oba varianty samozřejmě mají své pro a proti, ale také jasný účel použití. Zatímco první varianta je vhodná hlavně v restauracích, druhá přijde vhod například v kavárnách. V obou případech je dobré klást důraz na jejich dostatečnou velikost, aby se ani větší skupina netísnila, a měla tak dostatek prostoru například ke snězení chutné večeře. Mnozí hosté totiž téměř jednohlasně potvrzují, že malé stoly jsou dnes problémem. Stačí několik talířů a sklenek s nápoji, a mají problém nejenom oni, ale i obsluha. Úspora místa tímto směrem tedy rozhodně není dobrou volbou.

Zamiřte do specializovaných obchodů

Ačkoliv nabídka stolů, židlí a dalšího nábytku může být díky nábytkářským supermarketům poměrně rozsáhlá, vyplatí se jít cestou individuality. Tu dnes nabídnou hlavně specializované firmy zaměřené na prodej či přímo výrobu, díky kterým získáte to, co jsme uváděli v úvodu článku – tolik potřebný styl. Nábytkářské velkoobchody a velkovýrobci sice mohou nabídnout široký výběr, ale rozhodně ne takový, který cílí na individuální požadavky. Buď se spokojíte s tím, že to právě u vás v restauraci bude vypadat jako v mnoha dalších, nebo se spokojíte s tím, že s ohledem na nízkou cenu bylo ubíráno na kvalitě.

Oproti tomu specializovaný výrobce dokáže vyjít vstříc vašim požadavkům, vyslechnout vaše názory a požadavky a nabídnout přesně to, po čem toužíte. A to díky svým zkušenostem, ale i individuálnímu přístupu ke svým klientům.

PARTNER:logo objekta.sk

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]

Foto: partner webu


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno