kvalitní pružinové matrace

Jenom málokoho napadne, že spánkem tráví téměř třetinu svého života. Ten je totiž pro každého z nás velmi důležitý, a to hned z několika důvodů. Tím hlavním je zcela určitě celková regenerace, jelikož dáme odpočinout nejenom našim svalům, ale samozřejmě také mysli. Stejně tak během noci načerpáme i potřebnou energii a tak se každý den můžeme probouzet odpočatí, s elánem do nového dne.

..

Co když spánek není takový, jak jsme si představovali?

Ne vždy je ale spánek skutečně tak kvalitní. Vliv na to může mít hned několik faktorů, od psychických problémů, přes koncept a příjemný vzhled vaší ložnice. Hlavní problém ale může být pod vámi samotnými. A jak již pravděpodobně tušíte, řeč bude o matracích. Právě ty mají na kvalitu spánku taktéž nemalý vliv. Pojďme se tedy společně podívat na to, jaké matrace jsou v tomto směru ty nejlepší. Zcela určitě mezi ně patří matrace Vegas, které jsou na trhu v široké škále různých kolekcí, které tak dokážou uspokojit širokou škálu zákazníků.

Kvalitní komponenty matrace jsou základ

zdravotné matraceAčkoliv různé typy matrací mohou být složené z různých materiálů, můžeme v tomto směru paušalizovat. A to tak, že se zaměříme na celkovou kvalitu každého jednotlivého materiálu. V tomto směru jdou matrace Vegas jasně danou cestou, a to evropských výrobců. Pružinové bloky a potahy na matrace jsou vyráběny v Německu, latexové bloky v Belgii, a kokosová vlákna jsou zase dodávána z Holandska. Všude tam je samozřejmě kladen důraz na špičkovou kvalitu výroby, a dodržení všech standardů, které se dále promítají do kvality oné matrace.

Záruka, která vás přesvědčí o kvalitě matrace

Pravděpodobně není jiného ukazatele kvality, než je záruka. V případě těchto konkrétních matrací zapomeňte na běžné dvouleté, nebo rozšířené pětileté záruky. Jelikož jsou skutečně špičkovým výrobkem, můžete si užívat záruky, která je stanovena na celých 20 let, a to na samotné pružinové bloky. To vše je výsledkem vývoje a testování v náročných podmínkách, díky kterým bylo dokázáno, že matrace nejenom tuto dobu, ale i dobu o mnoho delší bez problémů vydrží. Stačí pouze správná péče.

Rozměry matrace i na míru vašim potřebám

Je jasné, že základem nabídky jsou standardizované rozměry těchto matrací. Těch je k dispozici celkem 30, a měly by bez problémů uspokojit každého zákazníka, ať už má jakoukoliv standardizovanou postel. Přesto se ale mohou objevit i nestandardní požadavky klientů. Ani v tomto případě se není třeba ničeho obávat, jelikož díky propracované technologii výroby lze zhotovit matraci doslova jakýchkoliv rozměrů.

Od běžných variant, přes luxusní, po zdravotní

Jaké jsou výhody zmíněných matrací, tedy již víme. Pojďme se tedy podívat na možné varianty toho, jaké si lze vlastně pořídit. Základem nabídky jsou určitě ty z kolekce Komfort. Ty jsou určeny pro běžného zákazníka, kterého zaručeně zaujmou kvalitou, ale i svými vlastnostmi. Pro nejnáročnější zákazníky je však určena kolekce Exkluziv. V tomto případě se jedná o luxusní taštičkové matrace, které jsou doplněny o vrstvu latexu a kokosové desky. Dokonalá volba pro váš skvělý a ničím nerušený spánek.

Důraz na neustálý vývoj však dal vzniknout i dalším typům, které jsou označovány jako kolekce Aktiv. V tomto případě se jedná o nejmodernější generaci pěnových matrací, označovaných jako ortopedické. Díky skvělé paměťové pěně Memory jsou tak ideální pro dosažení skutečně nejkvalitnějšího a nejpohodlnějšího spánku – a nejenom jeho.

Kvalitu jedině u profesionála

A co dodat na závěr? Určitě to, že při výběru matrací byste měli být obezřetní i v tom, abyste nekupovali nekvalitní napodobeniny a imitace. Chcete-li skutečně takové matrace, jaké jsme výše popsali, zamiřte do eshopu Matrace-vegas.sk, kde najdete záruku kvality, originality, ale i záruku pro-zákaznických služeb v mnoha směrech.

PARTNER:logo matrace vegas

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]

Foto: matrace-vegas.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno