diamantové kotouče

Přísné hygienické limity hluku. Jsou zaváděny z důvodu, aby chránily zdraví pracovníků a obyvatel. Zejména v oblastech bytové zástavby jsou relativně přísně nastavené. Nejvíce ovlivňují silniční a železniční dopravu, ale zároveň se dotýkají také stavebnictví. Společnost NORTON Clipper, přední světový výrobce diamantových kotoučů pro řezače spár, stolové i ruční pily, si tuto skutečnost dobře uvědomuje. Po letech vývoje a důsledné aplikace inovací proto představila unikátní kotouče Silencio. Kotouče, které vám umožní precizní řezání i těch nejtvrdších stavebních materiálů v hlukové hladině až 30x nižší, než doposud.

Snížení hluku až o 30 dB

Laserem svařované diamantové kotouče NORTON Silencio nabízí zcela novou unikátní technologii, která snižuje hlučnost řezání o 15 – 30 dB. Kotouče proto vynikají zejména při použití v těch oblastech, kde jsou nároky na nízkou hladinu zvuku obzvlášť vysoké – centra měst, obytné čtvrti, školy, nemocnice nebo sklady. Sendvičová skladba těla kotouče s vrstvou polymerové hmoty uprostřed pohlcuje vibrace, způsobující nežádoucí hluk. Patentovaná konstrukce kotouče navíc zabraňuje nežádoucímu proudění vzduchu mezi jednotlivými drážkami ocelového těla, čímž zabraňuje vysokofrekvenčnímu hvízdavému efektu. Jednoduše precizní.

Extrémně dlouhá životnost

Diamantové kotouče NORTON Silencio jsou opatřeny nadstandardně vysokým segmentem o výšce 15 – 17 mm. Navýšení segmentu je doprovázeno nejen větším množstvím pojiva, ale také odpovídajícím počtem diamantů. Takto vysoký segment zajišťuje nejen extrémně dlouhou životnost kotouče, ale patentovaná technologie jeho výroby umožňuje až o 40 % rychlejší řez v porovnání s klasickými segmenty. Výsledek je ověřen!

diamantové kotouče norton_clipper_silencio_beton norton_clipper_silencio_uni norton_clipper_super_beton_evonorton cliper

Široké využití

Při koupi tichého diamantového kotouče máte na výběr ze dvou základních produktů – BETON a UNI. První jmenovaný kotouč se hodí především pro řezání betonu a armovaného betonu. Kotouč UNI je pak navržen pro řezání široké škály stavebních materiálů od zámkové dlažby, přes žulu nebo čedič až po šamotové materiály. Vybírat můžete z průměrů od 230 do 500 mm.

Vysoká kvalita diamantového kotouče NORTON Silencio byla oceněna na mezinárodním stavebním veletrhu v Brně, kde roku 2009 tento kotouč získal zlatou medaili pro nejlepší vystavený exponát. Významného ocenění se dočkal rovněž na mezinárodní výstavě Bauma 2011. Je třeba něco dodávat?

PARTNER: norton clipper

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno