prášková lakovna

Práškové lakování je velmi moderní technologie, která umožňuje efektivní lakování různých povrchů. Tato technologie se objevuje od 50. Let minulého století a od té doby se její použití ještě vylepšilo. Dnes se tato technologie používá zejména ve specializovaných práškových lakovnách, kde tímto postupem ošetřují povrchy skuteční profesionálové. Jedním z možných využití práškových barev je jako barva na kov. Je to však jen jedna z mnoha možných variant, jak práškovou barvu využít. Práškové lakování tak dnes patří k nejoblíbenějším způsobům ošetřování povrchů. Velkou výhodou práškových barev je, že jsou prakticky okamžitě připraveny k použití. Není zapotřebí žádných ředidel, atd. Práškové barvy také snižují možnost požáru, neboť neobsahují žádná rozpouštědla.

Jak se tedy prášková barva používá?

Nejlepšího efektu můžete dosáhnout při profesionálním práškovém lakování v práškové lakovně. Aby byl zajištěn skvělý výsledek, musí být povrch nejprve řádně očištěn. Tomuto procesu se říká předúprava a vždy předchází samotnému procesu práškového lakování. Nejúčinnější je chemická předúprava. Pak přichází čas vybrat si tu pravou práškovou barvu. Vybírat si můžete z několika druhů práškových barev. Každý druh je určen do specifického prostředí (interiér, exteriér, atd.). Liší se také svou strukturou – vytvořit můžete matný či lesklý efekt. Povrch ošetřený práškovou barvou je velmi odolný vůči korozi a dalším vlivům.

Chcete se dozvědět více o procesu chemické předúpravy?

Podrobnosti naleznete na internetové stránce www.praskovalakovna.cz/technologie/zakladni-informace/. Tento web provozuje Prášková lakovna Albixon a můžete se zde dozvědět veškeré potřebné informace. Práškové lakování si jistě oblíbíte také vy, protože se jedná o velmi efektivní a zároveň ekologický způsob lakování nejrůznějších povrchů. Na výše zmíněné internetové stránce si můžete v e-shopu objednat různé práškové barvy. Nutné je dodržet podmínky pro jejich skladování.

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno