aa
Jste zde:  / Byt a dům / Jaké jsou výhody práškového lakování

Jaké jsou výhody práškového lakování

prášková lakovna

Práškové lakování je velmi moderní technologie, která umožňuje efektivní lakování různých povrchů. Tato technologie se objevuje od 50. Let minulého století a od té doby se její použití ještě vylepšilo. Dnes se tato technologie používá zejména ve specializovaných práškových lakovnách, kde tímto postupem ošetřují povrchy skuteční profesionálové. Jedním z možných využití práškových barev je jako barva na kov. Je to však jen jedna z mnoha možných variant, jak práškovou barvu využít. Práškové lakování tak dnes patří k nejoblíbenějším způsobům ošetřování povrchů. Velkou výhodou práškových barev je, že jsou prakticky okamžitě připraveny k použití. Není zapotřebí žádných ředidel, atd. Práškové barvy také snižují možnost požáru, neboť neobsahují žádná rozpouštědla.

Jak se tedy prášková barva používá?

Nejlepšího efektu můžete dosáhnout při profesionálním práškovém lakování v práškové lakovně. Aby byl zajištěn skvělý výsledek, musí být povrch nejprve řádně očištěn. Tomuto procesu se říká předúprava a vždy předchází samotnému procesu práškového lakování. Nejúčinnější je chemická předúprava. Pak přichází čas vybrat si tu pravou práškovou barvu. Vybírat si můžete z několika druhů práškových barev. Každý druh je určen do specifického prostředí (interiér, exteriér, atd.). Liší se také svou strukturou – vytvořit můžete matný či lesklý efekt. Povrch ošetřený práškovou barvou je velmi odolný vůči korozi a dalším vlivům.

Chcete se dozvědět více o procesu chemické předúpravy?

Podrobnosti naleznete na internetové stránce www.praskovalakovna.cz/technologie/zakladni-informace/. Tento web provozuje Prášková lakovna Albixon a můžete se zde dozvědět veškeré potřebné informace. Práškové lakování si jistě oblíbíte také vy, protože se jedná o velmi efektivní a zároveň ekologický způsob lakování nejrůznějších povrchů. Na výše zmíněné internetové stránce si můžete v e-shopu objednat různé práškové barvy. Nutné je dodržet podmínky pro jejich skladování.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení