polohovací postel

Každý spánkolog vám dokonalou postel vykreslí jako svatyni, do které se chodí pouze spát.

To má dvě úskalí: zaprvé to vyžaduje silnou vůli, a zadruhé – je to nuda.

Neradíme vám samozřejmě, abyste v posteli opravovali kolo. Jen vám dáme pár nevinných tipů na zpříjemnění pobytu na lůžku.

1. Rozmazlete se pořádnou postelí

Patříte mezi ty, kteří spí celý život v provizoriu rozkládací pohovky po babičce nebo v potu tváře vlastnoručně poskládané postele z obchodního řetězce? Tak začněte svůj marnotratný postelový život pořízením pořádného lůžka.

A když říkáme pořádného, tak myslíme lůžko z masivu, které přežije i skákání pěti dětí najednou, a které vydrží klidně i několik generací. Přes svou robustnost může vypadat podobná postel i velmi elegantně a vzdušně. A spí se na ní skvěle.

2. Chci se rozmazlit postelí! Ale masiv mi nesedí…

Pro opravdovou exkluzivitu musíte sáhnout ještě o kousek vedle. Přímo mezi královskou třídu, mezi kontinentální postele. Ti obdařenější je znají z luxusních hotelů či z cest po USA – tedy mimořádně vysoké a mimořádně pohodlné postele, které tvoří sestava speciálních roštů a matrací.

Garantujeme vám, že se vám z nich nebude chtít ani slézt, natož vstát. Jednu nevýhodu kontinentální postele přece jen mají – vyšší cenu. Ale co bychom neudělali pro své pohodlí, že?

polohovací rošt3. Vyberte si polohovací rošt

Zpátky na zem. Polohovací rošt je jedním z nejefektivnějších způsobů, jak si za pár korun výrazně zpříjemnit svůj pobyt v posteli. I tím nejjednodušším mechanicky polohovatelným roštem si totiž zvednete matraci v zádech přesně tak, aby se vám v posteli pohodlně četlo, jedlo, sledovalo televizi…

Pro náročnější pak výrobci nabízí desítky typů elektricky ovládaných polohovacích roštů, které si nastavíte hned na několika místech, a které můžete ovládat dálkovým ovladačem přímo z lehu.

4. Vyberte si matraci bez kompromisůmatrace

Když už máte pořádnou postel i rošt, vyberte si i matraci, ze které ráno vstanete jako znovuzrození. U rozmazlovacích matrací musí být samozřejmostí pořádně vysoká vrstva líné pěny, která se přesně přizpůsobí vašemu tělu, ideálně sedm anatomických zón a profilovaný masážní povrch.

Přesně to splňuje například matrace CUREM C3 DELTA. Je na ni až desetiletá záruka, její potah snadno vyperete a perfektně sedí i na polohovací rošty.

matrace fox 285. A co matrace, se kterou by hrášek neucítila ani princezna?

U matrací můžete sáhnout ještě o třídu výš. Na model FOX 28, unikát mezi matracemi české značky Tropico. Je nejen mimořádně vysoká (má úctyhodných 28 cm), ale má také neobvykle štědrou pěticentimetrovou vrstvu líné bio pěny.

Když k tomu přidáte ortopedický komfort, hypoalergenní povrch a sedm anatomických zón, získáte pro svá záda (a pro své pohodlí) opravdu to nejlepší.

PARTNER: logo matrace komfort

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno