aa
Jste zde:  / Developerské projekty / NEJNOVĚJŠÍ / Reality / Sháníte bydlení v Praze? Podívejte se na tyto developerské projekty!

Sháníte bydlení v Praze? Podívejte se na tyto developerské projekty!

novostavby

Moderní developerské projekty v Praze zajistí stylové luxusní bydlení se vším všudy. Aktuálně je jich k dispozici poměrně velké množství. Pokud se nechcete touto takřka nekončící nabídkou probírat i několik hodin, určitě nepřestávejte číst. V následujících řádcích vám doporučíme hned několik, jež jistě stojí za pozornost. Vyznačují se jak maximálním komfortem bydlení, tak i skvělou lokalitou.

Oáza klidu a pohody v Gardens Butovice

Pouhých 15 minut od srdce hlavního města se nachází rezidenční bydlení Gardens Butovice. Situována je tato rezidence v blízkosti stanice pražského metra Jinonice. Na metro dojdete za pouhých 7 minut, nicméně i přesto je okolí doslova přeplněno zelení. Pohledy na přírodní park Prokopské údolí stojí za to, stejně jako na ohradu s koňmi hned u objektu. Galerie Butovice, školy i sportoviště, to vše najdete v okolí rezidence.

Reprezentativní vila Vojanka

Mezi pozoruhodné developerské projekty v Praze patří také vila Vojanka. Situována je také do optimální pražské lokality. Je součásti prvorepublikové čtvrti v klidné části hlavního města. Přesto se ale tato vila vyznačuje vynikající dostupností do centra metropole. Vyrazit odtud lze třeba na nákupy do OC Galerie Nové Butovice či do OC Nový Smíchov. V samotné budově si je možné vybrat z celkem 6 nadstandardně vybavených bytových jednotek. Samozřejmostí jsou u nich třeba bezpečnostní dveře, designové italské obklady a další vybavení.

Marina Boulevard v Praze 8

Projekt Marina Boulevard pražské Libni je unikátní především svou polohou přímo s výhledem na hladinu vody. Ostatně o jeho unikátnosti hovoří jasně i ocenění CIJ Awards či Best of Reality. Vybírat si v tomto objektu lze jak nejmenší byty 1+kk, tak i luxusní prostorné penthousy.

Chcete se podívat třeba i na prodej bytů v Praze 1? Nahlédněte do nabídky na Homeland.cz a jistě si vyberete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení