šafranka byty

Na místě, jakých je v Praze málo,  stojí rezidenční komplex, jehož výjimečné architektonické řešení upoutá na první pohled:  Šafránka. Dostatečně daleko od rušivých vlivů civilizace, ale blízko k jejím výdobytkům, oáza klidu připomínající maloměsto, ovšem s veškerým velkoměstským komfortem. Moderní terasovité budovy na jižních svazích, záplava zeleně, dostupnost veřejné dopravy i občanská vybavenost zde vytvářejí kouzelné podmínky k pohodlnému a spokojenému životu pro všechny generace.

Rezidenční komplex Šafránka leží přímo na okraji malebného Prokopského údolí, chráněného území plného živé i zkamenělé přírody, ale hlavně znamenitého zdroje klidu a čistého vzduchu.

Pokud však zatoužíte po kulturních radostech metropole, stačí ujít pár kroků a ocitnete se na stanici MHD, případně krátkou procházkou dorazíte k metru.

Další z příjemných stránek bydlení v Šafránce představuje občanská vybavenost. Na dosah jsou školy, školky i dětská hřiště, nedaleko najdete obchody Billa či Makro a nákupní střediska Luka, Avion shopping park, Metropole Zličín nebo Galerie Butovice, která poskytují také mnoho příležitostí k odpočinku – restaurace, kina, kavárny či největší akvárium v ČR.

2. a 3. etapa projektu Šafránka nabízí 232 moderních otevřených a světlých bytů s rozlohou od 53,9 do 85,1 m2. Kvalita použitých materiálů a vyspělost technologií zaručují v každém ohledu adekvátní standard, ať už se jedná o vlastní stavbu, či o vybavení, jako např. plovoucí podlahy, keramické obklady, či mrazuvzdorné úpravy teras.

Díky terasovitému uspořádání pater má každý byt k dispozici nejméně jeden balkon nebo terasu, v přízemí jsou pak byty s předzahrádkami.

Financování

Hypoteční úvěr – platební kalendář

  • Rezervační poplatek 25.000 do 5 dnů od podpisu Rezervační smlouvy,
  • do 30 dnů od podpisu Rezervační smlouvy podepsání Smlouvy o smlouvě budoucí kupní a složení 15% kupní ceny (tj. vč. rezervačního poplatku),
  • zbývajících 85% čerpá klient z hypotečního úvěru a doplatí do 10 dnů od podpisu Kupní smlouvy a podání návrhu na vklad vlastnického práva.

Možno financovat hypotečním úvěrem

K financování Vašeho nového bydlení můžete využít hypotečního úvěru. Tento způsob financování je vhodný pro všechny – tedy i pro ty, kteří disponují celou potřebnou hotovostí ke koupi nemovitosti. Hypotéka je dnes díky široké nabídce bank snadno dostupná, avšak vzhledem k množství nabízených hypotečních produktů vyžaduje větší nároky na orientaci v této problematice. Aby Vaše hypotéka byla skutečně tou nejlepší právě pro Vás a aby vyjednané podmínky byly co nejlepší, jsou zde pro Vás připraveny služby největšího hypotečního makléře v ČR –Hyposervis a.s., a to zcela zdarma.

Hyposervis pro Vás zajistil tyto výhody:

  • Snížené úrokové sazby v průměru o 0,3 %
  • Znalecký odhad ZDARMA
  • Snížené bankovní poplatky za zpracování úvěru
  • V.I.P. program – kompletní administrativní servis ZDARMA

Hyposervis je zárukou maximálně zjednodušeného a efektivního přístupu při financování Vašeho bydlení. Hyposervis spolupracuje se všemi hypotečními domy, a je tak schopen Vám představit celou aktuální nabídku hypotečních produktů. Společně s Vámi pak vybere nejvhodnější model řešení právě pro Váš případ a celým procesem hypotečního financování Vás bezpečně provede.

S Hyposervis je hypotéka příjemná.

Kontaktujte makléře společnosti pro další informace

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno