rezidence korunní - novostavby v Praze

 

Bydlet v Praze na místě s krásnou historií, malebným okolím a ještě v luxusu, už není nesplnitelným snem. Důkazem toho je developerský projekt rezidence Korunní, se kterým vás chceme seznámit. Zpracování projektu je jedinečné a nabízí možnost skvostného bydlení pro ty, kdo se nechtějí smířit se šedým průměrem.

.

Základní fakta

Rezidence Korunní je dílem významné developerské společnosti Sekyra Group, a.s. Nachází se v jedné z nejatraktivnějších lokalit Prahy – v městské části Praha 10 – Vinohrady. Projekt je tvořen celkem 3 částmi, které se od sebe liší svým vzhledem. Nové byty Korunní díky tomu uspokojí milovníky stylového, moderního i extravagantního bydlení.

3 x jinak

První část projektu se nazývá Boulevard a je tvořena osmipatrovým bytovým domem. K dispozici jsou zde i nádherné byty 3+kk v Praze, které mají do posledního detailu promyšlené vnitřní řešení tak, aby byt působil vzdušně. Byty mají balkony, ze kterých se rezidenti mohou kochat úžasným výhledem na malebnou Prahu.

Druhá část je pojmenována Villa a je určena pro ty nejnáročnější. Výjimečná je tím, že plynule navazuje na stávající zástavbu městských vil. V rámci této části projektu jsou k dispozici úžasné velké byty, které ocení především milovníci moderny a elegance.

rezidence korunní

Třetí část nese jméno Industrial a od ostatních se odlišuje specifickým technickým pojetím. Budova i samotné byty působí futuristicky. Při stavbě byl kladem obrovský důraz na detaily a funkčnost. Ozdobou bytů jsou například hliníková okna či kovové zárubně. Zajímavostí je, že tuto lokalitu si k bydlení vybrala i řada českých celebrit.

Chcete se dozvědět více? Kompletní informace o projektu i ceny bytů Praha Vinohrady najdete na rezidencekorunni.com.

rezidence korunni

TIP na závěr – jestliže v současné době uvažujete o koupi bytu, budou se vám hodit tyto cenné informace.

PARTNER: rezidence korunní logo

 

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno