interiérové dveře

Nové dveře a zárubně můžou proměnit zastaralý vzhled panelákového bytu na moderní interiér. Ale výměna dveří a zárubní v bytě za plného provozu obvykle znamená martýrium v podobě bourání, hluku, nepořádku a všudypřítomného prachu. Ale to už dnes vlastně neplatí! Panelákové dveře a zárubně už je možné zrekonstruovat i bez bourání! Díky kompletům dveří a obložkových zárubní SOLODOOR OOZS (obklad ocelové zárubně speciál) určeným speciálně pro rekonstrukci panelákových dveří a zárubní můžete zrekonstruovat své panelákové dveře bez stavebních úprav. Podle návodu vše změřte a zkonzultujte se specialisty, vyberte si dveře a zárubně, a do zítřka můžete mít hotovo.

Obložkové zárubně představují osvědčený způsob, jak ve velmi krátké době bez problémů zakrýt stávající kovové zárubně bez nutnosti bourání a stavebních prací. Obložkové zárubně se po odstranění pantů montují na starou ocelovou zárubeň s pomocí montážní pěny.

[irp]

Úzké kovové zárubně používané v betonových příčkách panelákových bytů a zárubně, které nejsou v rovině se stěnou a příliš z ní vystupují, nebylo možné renovovat pomocí obložkových zárubní, dostupných na českém trhu. Jedinou možností rekonstrukce panelákových zárubní byla kompletní výměna včetně bourání, špíny, prachu a souvisejících komplikací. Bourání je nepříjemné a trvá zbytečně dlouho.

Rekonstrukce zárubní s pomocí obložkové zárubně SOLODOOR OOZS (obklad ocelové zárubně speciál), který je určen speciálně pro zárubně používané při výstavbě panelových domů, je rychlé, čisté a elegantní řešení. Samotná montáž nové obložkové zárubně je velmi rychlá a jednoduchá. Nejdůležitějším krokem rekonstrukce je důkladné naplánování a správné zaměření. Pokud si na to netroufáte, konzultujte vše s odborníky z dveřního studia, kteří vše odborně zaměří a doporučí vám, jaký typ zárubní a dveří vybrat. Pak už stačí odstranit z původních zárubní panty a nainstalovat pomocí montážní pěny nové obložkové zárubně na ty původní a můžete se radovat z nových dveří bez starostí s úklidem.

logo solodoor.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno