plastové trubky

Bez kvalitních plastových trubek se neobejde snad žádná průmyslová stavba ani rodinný dům. I když se na první pohled nemusí jednat o nejdůležitější součást jakéhokoliv projektu, investice do plastových trubek by se rozhodně neměla podceňovat. Jejich kvalitu rozhodně nepodceňuje ani společnost Tribon, specialista na vysoce jakostní plastové trubky i tvarovky.

Plastové trubky pro použití všude, kde vás napadne

Když se řekne plastové trubky, většina lidí si jako první vybaví trubky určené pro rozvody vody v domácnostech. Což rozhodně není špatně, plastové trubky Tribon můžete použít jak pro rozvod studené pitné, tak pro vedení teplé užitkové vody nebo ústředního i podlahového vytápění. Kromě toho se však plastové trubky používají i pro venkovní rozvody, a to například pro použití v závlahových systémech, sacích potrubích nebo u tepelných či klasických čerpadel.
Tribon u všech svých plastových trubek garantuje, že jsou zdravotně nezávadné a chemicky i mechanicky odolné. Klasické plastové trubky z PVC nebo PVC-U jsou však pouze částí portfolia této zkušené společnosti, kromě nich v něm najdete i

  • PE a PP plastové trubky,
  • trubky z technických plastů,
  • trubky ze špičkových plastů,
  • PTFE lisované a extrudované plastové trubky.

[irp]

Pro vodovodní i odpadní potrubí vsaďte PVC-U trubky

plastové trubky prodejTrubky z PVC-U, neměkčeného polyvinylchloridu, jsou bezešvé, dokonale hladké, dodávají se nejčastěji v délkách 5 metrů a o světlostech od d6 po d400. PVC-U trubky představují tu nejefektivnější volbu pro širokou škálu aplikací, při jejichž realizaci není prostor pro velké investice, ale zároveň je požadován kvalitní materiál.

Výhody PVC-U trubek jsou v jejich odolnosti vůči většině louhů a kyselin, stejně jako v rozsahu teplot kapalin, které v nich mohou proudit – ten je od 0 do 60 °C. Plastové trubky se spojují pomocí lepených spojů a používají se pro realizace vodovodních potrubí, odvodů odpadních vod, průmyslových potrubí, zavzdušňovacích potrubí odpadních systémů i odvodů dešťové vody.

Kromě toho najdete v nabídce Tribon i speciální plastové trubky PVC-U pro potravinářský průmysl i zcela transparentní trubky. Navíc existují i ve verzi silicon-free, které jsou doplněné o bezsilikonové upevnění a šroubová spojení a jsou doporučené pro aplikace s médii citlivými na křemík.

Speciální plastové trubky PVC-C pro speciální aplikace

Pod zkratkou PVC-C se skrývá nechlorovaný polyvinylchlorid, který vyniká především svojí odolností proti korozi, velmi dlouhou životností i v agresivním prostředí a opravdu vysokým bezpečnostním faktorem. S tím souvisí vysoká odolnost proti hoření – PVC-C nepodporuje hoření po odstranění zdroje požáru. Další výhodou plastových trubek z tohoto materiálu je jejich jednoduchá instalace pomocí lepení.

Díky svým specifickým vlastnostem se tento typ plastových trubek stal velmi oblíbeným materiálem pro vysoce sofistikované aplikace v mikroelektronice a chemickém průmyslu. Použití PVC-C trubek najdeme ale i ve stavebnictví nebo při stavbě lodí.

Proč být trubka a kupovat nekvalitní plastové trubky, když ty kvalitní jsou doslova na dosah ruky? Vsaďte na léty ověřeného dodavatele plastových trubek i jejich příslušenství Tribon a díky jeho dlouhá léta propracovanému know-how budete mít jistotu, že jste sáhli po tom nejlepším. Navštivte www.technicke-plasty-tribon.cz

logo tribon


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno