vosk na nábytek

Preferujete kvalitní dřevěný nábytek? Máte rádi pocit, když přejete po jemné struktuře dřeva?

Pokud ano, možná se vám bude hodit způsob, jak jeho povrch ošetřit do sametové hebkosti. Nemusíte svůj dřevěný nábytek pokrývat sametem nebo leštit do vysoké jemnosti. Jednodušší je spolehnout se na již připravené řešení, kterým jsou voskové oleje Osmo.

Voskové oleje Osmo, jsou jedinečným výrobkem na trhu, kterému nekonkurují žádné jiné. Exkluzivní řada olejů a barev na dřevo vyniká mnohými úžasnými vlastnostmi, které jiné značky nenabízí.

Speciální přípravky pro sametový povrch

Kupříkladu bezbarvý nátěr na dřevo v jednom výrobku ideálním způsobem spojuje výhody olejů výhradně na přírodní bázi a vosků. Povrch je po úpravě odolný proti zašpinění a oděru, odpuzuje vodu, a je sametově jemný a příjemný na dotyk.

Oproti jiným běžným systémům nátěrů se použitím obsahu rostlinných látek dosáhne rovnoměrnějšího barevného ztvárnění nátěru. Jednoduchá aplikace nevyžaduje základní nátěr ani mezibroušení, tím šetří váš čas i peníze.

Olej je šetrný ke dřevu s otevřenými póry, neoprýskává, nepraská a neodlupuje se. Své uplatnění najde pro veškeré typy dřevěných podlah, např. na prkna z masivu (vyjma hustých exotických dřevin), palubkové i korkové podlahy, a podlahy z OSB desek.

Voskové oleje Osmo, jsou obzvláště vhodné i na povrchové ošetření nábytku. Jejich široké využití oceníte i pro břidlici a potěrové podlahy, terakotové i další neglazované keramické dlaždice.

[irp]

Jak to ještě více vylepšit?

dekorační vosk osmoPro dokonalý vzhled vašeho dřevěného nábytku a podlahy vyzkoušejte dekorační vosk Osmo určený zejména pro nátěr dřevěných stěn, stropů, trámů a nábytku. Jeho skvělé účinky zvládnou profesionální konečnou úpravu dřevěných povrchů ve vnitřních prostorách i v místnostech s vyšší vlhkostí, například v kuchyních a koupelnách.

Výsledkem nátěru je pak transparentní, polomatná úprava odpuzující vodu a další nečistoty. Dekorační vosky jsou samozřejmě zdravotně nezávadné, hodí se i pro povrchové ošetření dřevěných hraček, které tak získají nový vzhled.

Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci

Říkáte si, koupím kvalitní nátěr na dřevo a věci na natírání koupím někde v hobby marketu. Ovšem chyba lávky. V důsledku vás to pak stojí mnohem víc a řeč není jen o penězích.

Usnadněte si práci s nátěry oleji a vosky praktickým náčiním, které vám ušetří čas a finální vzhled pak bude mnohem výraznější.

ploché štětce osmoPříslušenství je určeno jako doplňkový sortiment k nátěrům a olejům značky Osmo. V příslušenství najdete vše, co potřebujete pro správnou a snadnou aplikaci vybrané barvy a olejů pro různé velikosti dřevěných ploch.

Štětce i kartáče jsou vyrobeny pouze z kvalitních materiálů a jsou určeny ke konkrétním nátěrům, proto při výběru produktů této značky vybírejte i správný typ štětců a kartáčů.
Údržba dřeva v interiéru je mnohem snazší, když na to máte ty správné přípravky a nástroje. Vysoce účinné koncentráty na čištění a údržbu dřevěných podlah a nábytku obsahují přírodní látky, neobsahují žádná rozpouštědla, barvicí ani aromatické látky a jsou tak biologicky odstranitelné. Jistě oceníte i jejich oživující funkci vzhledu dřeva.

Zaujalo vás toto moderní a přírodní řešení pro ošetření dřevěného nábytku? Navštivte naše stránky www.oleje-osmo.cz nebo nás kontaktujte s dotazem, rádi vám pomůžeme!

logo-oleje-osmo.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno