obývací stěny prodej

Masivním dřevotřískovým stěnám odzvonilo již před dvaceti lety. Dnes chceme mít obývací pokoj vzdušný, nepřeplácaný a pokud možno designově zajímavý. Kam ale umístíme dnes již nepostradatelnou televizi?

Při zařizování domu či bytu si tuto otázku pokládá jistě každý. Bude to naší TV kamarádce lépe slušet na komodě, stolku nebo na zdi? Obyčejný TV stolek má své výhody v jednoduchosti a nízké pořizovací ceně, ale velmi rychle se nám omrzí. Většinou navíc ani neschová mnoho kabelů a drátů, které propojují televizní techniku. Nově koupený přehrávač DVD nebo zesilovač reproduktorů pak není kam umístit a stejně musíme kupovat stolek nový.

Komfortním řešením je za tímto účelem vymyšlená TV stěna, která umožní zavěšení televize na zeď a schová nevzhledné kabely. Můžeme si navíc zvolit, zda si se stěnou zkombinujeme nějaký úložný prostor na posledních pár CD, která je nám z nostalgie líto vyhodit. Do stěny je možné přidat také poličky na dekorace či květiny. Stěny jsou kotveny pomocí speciálního kování s velkou nosností, která zajistí naprostou bezpečnost.

prodej obývacích stěnStěny je možné vyrobit v dekoru dřeva, kamene nebo si vybrat jiný vzor. Tento prvek vnese do pokoje svěží nádech, velmi jej ozvláštní a zútulní,“ vysvětluje Ing. Arch. Karel Nedbal, designér nábytkářské společnosti NADOP. TV stěnu můžeme doplnit o světelné efekty pomocí úsporného LED osvětlení, které je možné zabudovat do soklu, dovnitř skříněk nebo za obrys TV stěny.

Tenký plát zvoleného materiálu navíc nezabírá až na malé úložné prostory téměř žádné místo a tak rozhodně nezmenší celkový prostor. Vybírat můžeme z celé řady materiálů, jakými jsou masiv, dýha, sklo, kámen nebo umělý kámen a řada dalších materiálů s hladkou či strukturovanou povrchovou úpravou, v lesku či matu. Dekor stěny je možné sjednotit například s dekorem ostatního nábytku v místnosti, s podlahovou krytinou nebo i s povrchem kuchyňské linky, takže prostory vypadají celistvě a vytvářejí celkově příjemné prostředí, ve kterém s chutí prožijete nejen spoustu filmových příběhů, ale i chvil, kdy je televize vypnutá.

O NADOP

NADOP je ryze českou rodinnou firmou již od roku 1990. Společnost vyrábí kompletní sortiment nábytku pro domácnosti, interiéry a investiční celky, který splňuje náročné požadavky na funkčnost, kvalitu a design. Výroba společnosti se nachází v Ořechově u Brna, odkud je nábytek distribuován na český a také zahraniční trh. Showroomy společnosti naleznete v pražské rezidenci River Diamond na Rohanském nábřeží 7/657 a také přímo v sídle společnosti v ulici Zahradní 1a v Ořechově.

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]

Zdroj: TS


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno