Trh s nemovitostmi se neustále mění, ceny stoupají a klesají, nabídka a poptávka kolísají a společnosti, které se prodejem a zprostředkováním prodeje nemovitostí zabývají, mění svůj charakter. V České republice je snad tím nejzajímavějším realitním trhem trh pražský. Vybrat si byt může být kolikrát běh na dlouhou trať a zvolit vhodný způsob výběru je správným startem, který vede k úspěšnému a rychlému získání nového domova. Jak tedy zvolit efektivní způsob hledání nemovitostí?
Developerské projekty v Praze přibývají snad každým měsícem, stejně tak jako nové byty. Výběr nového bydlení tedy není žádnou lehkou hrou, jejíž pravidla zná každý z nás. Do nedávna nám při výběru nového bydlení nezbývalo nic jiného, než hledání nového bytu vložit do rukou realitní kanceláře. S neustálým vývojem trhu a obchodování máme možnost využít servery a portály poskytující přehlednou nabídku nových bytů a developerských projektů.
Ptáte se, čím jsou tyto servery lepší než realitní kanceláře? Jejich výhody spočívají právě v tom, že díky nim ke koupi bytu nepotřebujete žádného zprostředkovatele, za jehož služby platíte vysoké provize. Jedním z takových serverů je i portál PražskýByt.cz.

novostavby Praha 1955-867 novostavby Šmilovského novostavby praha

Byty k prodeji bez realitky

Na realitních serverech najdete přehlednou nabídku nemovitostí zahrnující jak nové byty Praha, tak i developerské projekty Praha. Všechny tyto reality jsou nabízeny přímo samotnými majiteli jednotlivých bytů. Díky tomu nemusíte nikomu platit žádnou nesmyslnou provizi.

Nabídka nových bytů v Praze

Nabídka nových bytů zahrnuje byty od jejich přímých majitelů, s kterými se můžete jednoduše domluvit a kterým hlavně neplatíte žádné peníze navíc. Dispozice bytů, které na serveru najdete, se pohybují od 1+kk až po mezonetové byty o dispozici 7+1.
Co se týče nabídky developerských projektů, inzerují zde přímo samotné developerské společnosti, kterým taktéž nemusíte platit žádnou provizi.
V nabídce novostavby Praha najdete širokou škálu možností. Vybírat můžete podle dispozic bytů, podle jejich lokality (Břevnov, Bubeneč, Košíře, Libeň, Vršovice, Vyšehrad, Žižkov, Strašnice, Holešovice, Dejvice, Vinohrady, Nové Město, Karlín, Smíchov) či podle jejich ceny. Hlavní je, že uváděná cena je konečná cena stanovená majitelem, nikoli cena realitní kanceláře i s její provizí.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno