mobilní domy

Trápíte se s finančními výdaji na výstavbu domu? Zbyly vám po pořízení parcely jen oči pro pláč? Rozhodnutí pro mobilheim je řešení, které uvítají nejen rodiny s dětmi, ale i senioři. Tento způsob bydlení nabízí jednoduchost a komfort v každém detailu. Výroba na míru, dodávka na pozemek a usazení jsou časově nenáročné. Dnešní doba nepotřebuje honosná sídla, která jsou obtížná na úklid, opravy a spotřebu energie.

Bydlet moderně je snadné

Přidat se ke Spojeným státům americkým, Nizozemí anebo Anglii a vytvořit si tak nadčasové bydlení, je prostě trendy. Český trh nabízí mobilní domy z druhé ruky, které jsou sice levnější, ale většinou nesplňují představy o celoročním bydlení a už vůbec nesplňují normy EN ČSN o mobilních domech. Holiday home, mobilheim či trailer v českém podání zajistí místo pro trvalé bydlení i rekreaci.

Mobilní domek – bydlení ve velkém stylu

Velká Británie a Nizozemí využívá mobilheimy především k sezónním účelům rekreace. Český mobilní dům nabízí ovšem více, skutečný domov. Díky originálnímu způsobu výroby, tvrdé práce za použití kvalitních materiálů, vznikla spousta inovačních prvků. Například vnitřní omítky nahradily těžké a křehké SDK desky. Vynikla pěkná lehká fasáda, příjemná výška stropu, přiměřený sklon střechy a v neposlední řadě jednoduchý způsob přepravy. Stylové bydlení od Petra Žáčka, majitele firmy a experta na mobilní domky, je neodolatelné pro všechny věkové generace.

Skutečně je z čeho vybírat

Certifikát důvěryhodné firmy je pravým obrázkem společnosti Mobilní domky. Pro všechny budoucí zákazníky je připraven výběr mobilheimů z řady de luxe, mansarda či future. Prohlédnout si možnosti moderního bydlení anebo zvelebení chaty, stojí za to. Stavba cihlového domu je časově i finančně náročná a platit vysoké nájmy nejde donekonečna. Představa pořízení nového domova i s pozemkem za cenu do 1, 5 milionu je vidina, na kterou dosáhne formou hypotéky téměř každá mladá rodina

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno