prodej bytů praha

Přemýšlíte nad koupí bytu? Proč by také ne. V současnosti je totiž ten nejvhodnější čas na sjednání hypotéky a tím pádem i na koupi bytu. Platit nájem se v dnešní době nevyplatí. Stejnou částku, kterou byste platili za nájem, totiž můžete dávat rovnou na hypotéku. Druhým podstatným bodem při koupi nemovitosti je samozřejmě jeho cena a provize realitní kanceláři, která není vůbec nepatrná. Pojďme se podívat, jak si prodej bytů v Praze stojí a s kým bychom si mohli náš nový byt pořídit.
Už jste někdy slyšeli, že si můžete pořídit byt i bez provize realitní kanceláři? Byty v Praze si například můžete pořídit prostřednictvím Pražské správy nemovitostí.

Jak je možné nakupování bez provize?

Určitě si pokládáte otázku, jak je vůbec možné, že nějaká společnost vám prodá byt bez provize. To vše je zajištěno prodáváním bytů ve vlastních objektech, tedy v budovách, které Pražská správa nemovitostí vlastní.

Prodej, nebo pronájem?

Pražská správa nemovitostí se nezabývá pouze prodejem bytů. Mezi jimi poskytované služby patří i pronájem bytů ve vlastních budovách. Vybírat můžete z nabídky „Byty Praha“, ve které najdete přes 850 bytů. Mimo Prahu však společnost Pražská správa nemovitostí nabízí byty i v Kladně, Pardubicích, Hradci Králové, ve Slaném a Odolene Vodě.

Jaká je nabídka?

prodej bytů prahaPražská správa nemovitostí se zaměřuje na prodej či pronájem kanceláří, ale také bytů. Společnost má za sebou úspěšné developerské projekty, jako je například Rezidence EXPO v Karlíně nebo projekt Viladomy Azalková. Oba dva projekty se mohou pyšnit jistým prvenstvím. 180 bytů v Rezidenci EXPO bylo totiž prodáno za pouhé 3 měsíce a projekt Viladomy Azalková získal cenu architektů a cenu veřejnosti za Prahu 10 v prestižní soutěži Projekt roku 2011.
Výhodou koupi bytů prostřednictvím Pražské správy nemovitostí je stabilní postavení společnosti a jejich možnost vyjednat klientovi nejvýhodnější podmínky pro poskytování hypotéky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno