zkrývací plachty

Každý z nás potřebuje někdy něco pečlivě uschovat anebo přikrýt. Pokud už není místo v domě, přicházejí na řadu zakrývací plachty. Pomohou zabezpečit dřevo, automobily, vagóny, zahradní nábytek anebo techniku, prostě všechno, co je možné ponechat venku na pospas vrtochům počasí. Oddejte se kvalitě za rozumnou cenu a objednejte si zakrývací plachty, stínící sítě anebo reflexní vesty od společnosti Plachty Štěpáník.

Dejte přednost tradici

Nechte se inspirovat pomocníky pro dům, dílnu i zahradu! Myslete na proměnlivé změny počasí, déšť, vítr, slunce, sníh anebo kroupy a díky zakrývacím plachtám ukryjte svůj majetek kdekoli se vám bude hodit. Společnost Plachty Štěpáník působí na českém trhu již od roku 1995. Výrobky oceněné samotnými zákazníky jako ideální, užitečné a vzhledově pěkné dají vašim věcem střechu nad hlavou.

Nejlepší ceny a výjimečný vzhled

Internetový e-shop i kamenný obchod je všem zákazníkům plně k dispozici. Nechte si poradit od zkušených zaměstnanců firmy Plachty Štěpáník a najděte pro své potřeby nejlepší modely. Non stop přijmutí objednávky, ať už e-mailem, kontaktním formulářem či telefonicky vyřizuje firma expresně. Atraktivní výroba plachet na míru do 10 dnů, zasílání vzorků, rozsáhlá nabídka zboží skladem a neúčtování balného, jistě utvrdí o spolehlivosti společnosti Plachty Štěpáník.

Plachty na míru zákazníka

Kontaktujte společnost s dlouholetou tradicí a objednejte si nepromokavé pevné zakrývací plachty vyrobené z tkaného polyetynelu. Produkty dodává firma v různých velkostech, barvách a provedeních. Poslouží k zakrytí rozestavěného domu, stohu slámy anebo strojů. Zakrývací plachty odolávají skvěle vysokým teplotám, do 85 stupňů Celsia a mrazům do 50 stupňů Celsia. Déšť, mráz, slunce ani kyseliny a alkálie je nepoškodí.

Stínící sítě jsou nápadité!

Chcete si dopřát soukromí především v letních dnech? Využijte stínící sítě na ploty a těšte se z klidu a troufalých pohledů. Stínící sítě jsou vhodné i pro zastínění sportovišť. Navíc chrání před škodlivým UV zářením. PE vlákna zelené barvy mají vysokou stínivost, až 90 procent. Snadné uchycení slibuje silonová šňůra utkaná po okrajích. Pevné ukotvení odolá větru, dešti i slunci.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno