visací zámky prodej

Vyhrajte si se svými dveřmi a darujte jim kování, kliky a doplňky od firmy s pozitivní dlouholetou tradicí. Ohromte své okolí klikami českého, slovenského i zahraničního producenta. Na míru vytvořené dveřní kliky a kování od výrobců Cobra, ACT servis, Tupai, Mariani anebo Geze, Axa a mnoho jiných uspokojí vaše požadavky. Nezapomeňte si zajistit svůj majetek bezpečnostními, visacími i přídavnými zámky.

Visací zámek se hodí k mnoha účelům

Myslíte na bezpečnost svých věcí, třeba v pracovní skříňce? Přemýšlíte někdy nad tím, jak dokonale zajistit svůj interiér či exteriér? Obraťte se na značku zaručené kvality, visací zámek TOKOZ, který splňuje náročné normy bezpečnosti. Vybírejte produkty z pyramidy bezpečnosti, základní, dostatečná, vysoká a velmi vysoká ochrana. Těla zámků jsou opatřena proti hrubému násilí, vrtání i rozbití. Odolnost oblouku bývá střežena proti přestřihnutí, přeřezání a vypáčení. Celý mechanismus skvěle zvládne bumbing, vyhmatání a odvrtání. Většina visacích zámků TOKOZ vydrží velké klimatické změny a korozivost.

Úschova věcí jako v sejfu

bezpečnostní visací zámekNedejte na štěstí a nenechávejte své věci na pospas zlodějům. Ať už potřebujete najisto zamknout své věci v práci, garáži, doma anebo ve firmě, zvolte jistotu produktů českého výrobce TOKOZ. Bezpečnostní visací zámek splňuje normy zabezpečení na sto procent. Ohromná odolnost vůči mechanickému vniknutí a poškození je plně zajištěna. Vrtání, rozbití, bumbing, odvrtávání a vyhmatávání je s nimi rovněž odvráceno. Využívejte nabízené zboží ve venkovních i vnitřních prostorách, změny počasí mu jistě nevadí! Pokud potřebujete skutečně něco pečlivě uschovat pod zámek, vyzkoušejte kvalitu za rozumnou cenu.

Chraňte svůj majetek nejlepším způsobem

přídavní zámekNečekejte na den, kdy váš dům, kůlnu či sklep, navštíví vychytralí zloději. Jak se proti tomu ubránit? Už jste slyšeli o přídavných zámcích? Tento bezpečnostní prvek je situován do vašeho majetku. Instalujte ho do bezpečnostního uzávěru v bytech, domech i chalupách. Přídavný zámek splní vaše očekávání ochrany majetku a přitom překvapí snadnou realizací a montáží.

Ceny přídavných zámků mile překvapí

Opravdu reálné ceny potěší všechny zákazníky, kteří mají velké či malé obavy o svoje věci. Obrovským fenoménem jsou i bezpečnostní řetízky, které skýtají komfort i pohodlí. Mnohé modely doplňuje překrytka proti vylomení. Přídavné zámky exkluzivně zajistí vaše vchodové dveře před nečekanými hosty! Neváhejte a vybírejte z pestré škály bezpečnostních prvků a šetřete tím svůj čas, peníze a soukromí!

Partner: logo kovani-kliky.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno