aa
Jste zde:  / Developerské projekty / Reality / Proč bydlet právě v Praze?

Proč bydlet právě v Praze?

bydlení v Praze novostavby

Ať už je to kvůli práci nebo skvělému kulturnímu i sportovnímu vyžití, bydlení v Praze láká velké procento obyvatel. Přispívá k tomu fakt, že v našem hlavním městě je stabilně nejnižší míra nezaměstnanosti v celé České republice, ale i široká nabídka bydlení.

O prodej bytů v Praze je v současné době stále velký zájem a nabídka bytů je za poslední roky vůbec nejlepší. Vhodné místo k bydlení nalezne v hlavním městě každý – ať už preferuje levnější bydlení či luxusní a nadstandardní byty. Na své si přijdou mladé páry, rodiny s dětmi i senioři. Nabídka bydlení je totiž opravdu pestrá, a to v nejrůznějších lokalitách.

Nabídka bytů je široká

Novostavby v Praze tak bez problémů naplňují poptávku lidí, kteří se do české metropole stěhují z celé republiky. Není problém sehnat nové bydlení blízko pracoviště či školy, nebo alespoň zastávky městské hromadné dopravy. Praha se totiž může pochlubit i skvělou dopravní obslužností.
V hlavním městě se navíc nachází celá řada nevyužitých pozemků, bývalých továrních čtvrtí a zanedbaných lokalit. Právě proto je i pro developerské projekty Praha tím pravým místem, ze smutné podívané se totiž právě díky developerským projektům stávají výstavní lokality, které jsou určené nejen pro bydlení, ale také pro podnikání a kanceláře.

novostavby v Praze

Jak si dobře vybrat bydlení?

Nabídka bydlení v Praze je tedy opravdu pestrá. Jak si z ní ale správně vybrat? Je jasné, že služby některých developerských firem nebudou tak špičkové jako služby jiných. Zvolte proto prověřenou společnost, která má se stavbou či rekonstrukcí bytů bohaté zkušenosti a v nabídce uvádí konečné ceny. Jinak by vás mohly dost nepříjemně překvapit dodatečné nebo skryté poplatky.

sekyragroup.cz Ověřenou a spolehlivou developerskou společností specializující se na Prahu je například Sekyra Group, která má na svém kontě již více než 7000 postavených či zrekonstruovaných bytů.

PARTNER: sekyragroup developer


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení