Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / Služby / Jak odstranit špínu na fasádě nebo na venkovních zídkách?

Jak odstranit špínu na fasádě nebo na venkovních zídkách?

čištění fasád od špíny

Zašpinění fasády je nepřítelem mnoha nejen rodinných domů. Může přicházet velmi rychle třeba vinou nechtěného zašpinění barvou nebo jinými nečistotami. V případě venkovních zídek, ať už betonových, kamenných nebo cihlových, je pak velkým problémem nános mechu. Pokud byste se rozhodli pro odstranění nečistot a nánosů z povrchu vlastními silami, jednalo by se o velmi těžký úkon. S profesionální pomocí to však jde zvládnout hravě a se skvělými výsledky.

Tryskání – pískování odstraní z ploch nečistoty a nánosy snadno

Tryskání povrchů je ideální variantou pro vyčištění povrchu fasád od zašpinění. Může se také využívat pro venkovní zídky pokryté mechem. I v této oblasti ale existuje hned několik technologií tryskání. Některé z nich bohužel jsou velmi prašné nebo plochy dokonce mohou poškodit. Moderní metody ovšem dokáží provádět tryskání s minimální prašností a zachováním skvělého výsledku.

S takovými systémy pracuje AXIOM REAL, spol. s r.o.

Společnost AXIOM REAL, spol. s r.o. je na našem trhu specialistou na čistění povrchů pomocí tryskání – pískování. Hlavní specializací je tryskání Praha, ale služby této společnosti můžete samozřejmě využít i v ostatních částech republiky. Pro činnost využívají vysoce kvalitní německé systémy tryskání TORBO. Ty se vyznačují samozřejmě maximální kvalitou, ale v porovnání s některými ostatními systémy mají TORBO až o 95% nižší prašnost. Díky tomu lze využívat i v interiéru a na různé povrchy.

Povrchy, které TORBO zvládne

Systémy TORBO lze využít pro různé druhy povrchů. Může se jednat o zateplené i nezateplené fasády. Skvěle si poradí i s odstraněním graffiti na fasádách. Nemusí se ale jednat jen o tyto povrchy. Profesionální systémy TORBO zvládnou i pískování kovů. Využívá se při odstranění zašpinění nebo pro zvýraznění původní barvy materiálu, která časem zašedla.

PARTNER: tryskání a pískování

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby