čištění fasád od špíny

Zašpinění fasády je nepřítelem mnoha nejen rodinných domů. Může přicházet velmi rychle třeba vinou nechtěného zašpinění barvou nebo jinými nečistotami. V případě venkovních zídek, ať už betonových, kamenných nebo cihlových, je pak velkým problémem nános mechu. Pokud byste se rozhodli pro odstranění nečistot a nánosů z povrchu vlastními silami, jednalo by se o velmi těžký úkon. S profesionální pomocí to však jde zvládnout hravě a se skvělými výsledky.

Tryskání – pískování odstraní z ploch nečistoty a nánosy snadno

Tryskání povrchů je ideální variantou pro vyčištění povrchu fasád od zašpinění. Může se také využívat pro venkovní zídky pokryté mechem. I v této oblasti ale existuje hned několik technologií tryskání. Některé z nich bohužel jsou velmi prašné nebo plochy dokonce mohou poškodit. Moderní metody ovšem dokáží provádět tryskání s minimální prašností a zachováním skvělého výsledku.

S takovými systémy pracuje AXIOM REAL, spol. s r.o.

Společnost AXIOM REAL, spol. s r.o. je na našem trhu specialistou na čistění povrchů pomocí tryskání – pískování. Hlavní specializací je tryskání Praha, ale služby této společnosti můžete samozřejmě využít i v ostatních částech republiky. Pro činnost využívají vysoce kvalitní německé systémy tryskání TORBO. Ty se vyznačují samozřejmě maximální kvalitou, ale v porovnání s některými ostatními systémy mají TORBO až o 95% nižší prašnost. Díky tomu lze využívat i v interiéru a na různé povrchy.

Povrchy, které TORBO zvládne

Systémy TORBO lze využít pro různé druhy povrchů. Může se jednat o zateplené i nezateplené fasády. Skvěle si poradí i s odstraněním graffiti na fasádách. Nemusí se ale jednat jen o tyto povrchy. Profesionální systémy TORBO zvládnou i pískování kovů. Využívá se při odstranění zašpinění nebo pro zvýraznění původní barvy materiálu, která časem zašedla.

PARTNER: tryskání a pískování

 

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno