postel

Čalouněné postele jsou ztělesněním pohodlného odpočinku ve dne i v noci. Kromě toho nabízejí prakticky nekonečné možnosti variant potahů, barev a vzorů. Poznejte je zblízka.

Stop studeným stěnám

Představte si sobotní odpoledne, kdy za okny probleskuje slunce a vy si pohodlně relaxujete opření o čelo postele. Máte to? Teď navíc přidejte příjemný hřejivý pocit do zad, za který může hebké čalounění. To vás totiž za každých okolností uchrání před nepříjemným chladem stěny.

Můžete se tak v klidu uvelebit u filmu nebo seriálu, případně jen tak odpočívat. Stejně příjemné jsou bočnice čalouněné postele, které nestudí ani neruší svou tvrdostí. Takže budete mít vždy prostor a čas jen na sebe, aniž by vás při relaxaci cokoliv rušilo.

Paráda ze všech stran

Moderní čalouněné postele jsou elegantní a vdechnou vaší ložnici jiskru. Většinou vás dostanou na první pohled, a když najdete model, který vám padne do oka, už nebudete chtít jiný. Při výběru je sice dominantní především vysoké čelo, které často bývá zdobené prošíváním nebo knoflíky, ale parádu dělá i celá postel jako jednolitý kousek.

Díky potahům si můžete vybrat prakticky jakoukoliv barevnou kombinaci nebo vzor. Pokud fandíte teplým energickým barvám, oblíbíte si červenou, oranžovou nebo žlutou. Ale i pro milovníky studenějších odstínů se najde modrá, zelená nebo tyrkysová. Neutrální jsou pak černá, krémová nebo lotosově bílá. Všechny vypadají skvěle za denního světla i pod umělým osvětlením do ložnice.

Varianty potahů

O barvách už jsme si řekli vše podstatné. Důležitý je ale taky typ potahu. Čalouněnou postel pořídíte s potahem látkovým, koženým nebo z eko kůže. První jmenovaný je prodyšný a může mít různou strukturu tkaniny, proto je dobré si ho před nákupem pořádně prohlédnout.

Potahy z kůže a eko kůže se liší cenou a šetrností k přírodě. Kožené čalounění je o něco dražší a potřebuje pravidelnou péči. Jinak je to ale perfektní povrch, který dobře snáší i lidi s citlivou pokožkou. Eko kůže je o něco levnější a k její výrobě nejsou potřeba zvířata.

Typy lůžek

Čalouněnou postel pořídíte jako jednolůžko v klasických i nadstandardních rozměrech. To samé platí i pro parádní manželské čalouněné postele. Obě varianty můžete mít s úložným prostorem, nebo bez něj, zcela přiléhající základnou k podlaze nebo třeba na dřevěných nožičkách. Volba je jen na vás.

Ať už si v budoucnu vyberte jakoukoliv čalouněnou postel, věřte, že vám bude v ložnici dělat parádu. Navíc vám během spánku dopřeje extra komfort.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno